Eriti funktsionaalseks teevad mobiili kasutamise erinevad rakendused, ent nende valimine võib olla üpris keeruline, kuna iga kuu ilmub sadu uusi äppe. Näiteks ainuüksi Huawei seadmetele mõeldud rakenduste arv on viimase kümne kuu jooksul kasvanud viis korda. Kuidas orienteeruda kirevas äppide maailmas ja leida enda jaoks üles need, mida kõige rohkem vajame?

Küsimusele annab vastuse Huawei, kes oma ametlikus rakenduste poes AppGallery on kogu sisu mugavalt kategoriseerinud. Esimene valik tuleb teha kahe suurema kategooria vahel, milleks on mängud ja rakendused. Viimase valimisel jagunevad rakendused veel 17 väiksemasse kategooriasse, alustades meelelahutusest ja uudistest ning lõpetades suhtlusvõrgustike ja info otsimise tööriistadega – see muudab otsitavate rakenduste leidmise lihtsaks ka siis, kui soovite leida midagi väga spetsiifilist.

Kõige uuemad ja paremad mängud

Selle asemel, et ise tundide viisi huvipakkuvaid mänge otsida, saab lasta oma telefonis oleval rakenduste poel seda teie eest teha. AppGallery on maailma suuruselt kolmas rakenduste pood, mis mängude kategooria avamisel kuvab kasutajale kohe valiku kõige populaarsematest ja silmapaistvamatest mängudest. Samal ajal ei tehta seda valikut ainult uudsuse või allalaadimiste arvu põhjal – pakutakse ka selliseid, mida on kõige lõbusam mängida, mis varsti poodi jõuavad või mis olid selle kuu populaarseimad. Nii on tohutu mängude voog selgelt teemade kaupa jaotatud ja kasutaja saab kiirelt otsida just neid, mis sel hetkel kõige rohkem huvi pakuvad.

Mis puudutab mobiilimänge laiemalt, siis praegu pakuvad need juba tõsist konkurentsi konsooli- või personaalarvutimängudele. Graafilised telefonimängud näevad tänapäeval mõnikord sama head või isegi paremad välja kui nende vanemad eelkäijad konsoolide või personaalarvutite jaoks – ka kõige valivamad leiavad omale lemmikmängu nutitelefoni jaoks. Näiteks AppGalleryst leiavad kultussarja „Troonide mäng“ fännid mängu „Game of Thrones: Beyond the Wall“, intensiivse võidusõidu austajatele on mäng „Asphalt 9: Legends“ ning mõistatuste fännidele näiteks „Rescue Cut – Rope Puzzle“.

Lai ja käepärane rakenduste valik

Mängudega on asi lihtne – valida tuleb see, mis kõige rohkem meeldib ja huvi pakub, ent kuidas teha valik äppide seast, mida on palju rohkem? Kasutajate mugavuse huvides on AppGallery rakenduste kategooriad jagatud valdkondade järgi, mida võib enim vaja minna nutiseadmete kasutamisel: meelelahutus, haridus, raamatud, fotograafia, reisimine ja majutus, ostlemine, rahandus, sport, tervis ja palju muud. Seetõttu peaks iga Huawei AppGallery kasutaja leidma kiirelt üles vajaliku või konkreetselt otsitava rakenduse.

AppGallery rakenduste loetelu täieneb pidevalt ning lisaks Huawei enda pakutavatele äppidele leiab siit ka palju tuntud nimesid, näiteks populaarse muusikaplatvormi Deezer, DELFI uudised, sotsiaalvõrgustike Viber ja TikTok rakendused. Huawei rakenduste poe kasutamine on kiire – klõpsates näiteks teadusrakenduste kategoorial, näeme kohe selle valdkonna kõige populaarsemaid või parimaid rakendusi ja vajaliku äpi saab kiirelt alla laadida.

Rakendused on laste uudishimu eest kaitstud

Kindlasti tekib paljudel lapsevanematel küsimus, et kui mängude ja rakenduste valik AppGallerys on suur ja ahvatlev, siis kuidas piirata laste liigset uudishimu, kes tahaksid kõiki äppe ise järele proovida? Selle väljakutse lahendamiseks on loodud AppGallery vanusepiirangute süsteem, nii et kui telefoni kasutab näiteks 6-aastane laps, peidab ja blokeerib pood automaatselt kogu rakenduste või mängude sisu, mis pole sellele vanusele mõeldud. Seega kui teie nutitelefoni kasutavad eri vanuses lapsed, pakub AppGallery teile erinevaid vanemliku järelevalve võimalusi, tagamaks, et teie laps tarbib meelelahutust täiesti turvalises keskkonnas ega pääse ligi ebasobivale sisule.