ESTO eesmärk on pakkuda iga e-poe igale kliendile temale sobivat makseviisi lihtsalt, turvaliselt, mugavalt ja kiirelt. ESTO paneb väga suurt rõhku innovatsioonile ja personaliseeritusele ning pakub kõikvõimalikke makseplaane ja -võimalusi nii e-poodidesse kui ka kauplustesse.

Lisaks osamaksete kaupa maksmise erinevatele võimalustele, mis on muutunud väga populaarseteks makseviisideks Eesti tarbijate seas, näiteks 3-osaline makseviis ja/või järelmaks kuni 48 kuud, tuli ESTO välja ESTO Pay ehk pangamakselinkide makselahendusega.

ESTO Pay on kiireim, lihtsaim ja nutikaim kliendimaksete kogumismeetod

ESTO Pay abil saavad kliendid tasuda Swedbanki, SEB, LHV, Luminori, Coopi, Citadele pangalinkidega. Lisaks on võimalik kuvada enda e-poes kõiki Läti, Leedu ja Soome pangalinkide võimalusi. ESTO saab kõikidele oma parimatele partneritele pakkuda tasuta makseid, ilma ühegi tehingutasuta, teatud tingimustel. Igaveseks. Maksed jõuavad teie ettevõtte arvelduskontole otse kliendilt ja reaalajas.

ESTO Pay on vahendab kõikide Baltikumi ja Soome suurimate pankade maksevõimalusi tänu Euroopa Liidu välja töötatud PSD2 täiendatud makseteenuste direktiivile, mille eesmärk on arendada elektrooniliste maksete turgu ning luua turvaliste ja tõhusate maksete jaoks paremaid tingimusi.

ESTO pakub kõiki võimalikke makseviise korraga, kõik-ühes-integratsiooniga:

  • Kõik Baltikumi ja Soome pangalingid;
  • Deebet- ja krediitkaardimaksed;
  • Erinevad ja väga populaarsed „Osta nüüd, maksa hiljem“-lahendused:
    - 3-osaline makseviis ilma ühegi kuluta kliendile
    - „Osta nüüd, maksa hiljem“-makseviis
  • Personaalne krediidiliin teie e-poe kliendibaasile;
  • Täisautomaatne ja funktsionaalne järelmaks (periood kuni 48 kuud ja 0 € sissemakse, parimatel tingimustel).


Ja see kõik ühe lihtsa aktivatsiooniga, igale e-poe platvormile (WooCommerce, Magento, OpenCart, PrestaShop jne) ja ka rätseplahendusena custom e-poodidele.

Olles juba ESTO partner, siis piisab makseviisi aktiveerimisest. Kui te veel ESTO partner pole, võtke meiega ühendust, kui soovite enda müügi uuele tasemele viia ja alustada ESTO-ga edukat koostööd.

Rohkem infot leiate te www.esto.ee/business või kirjutades partner@esto.ee.