Ettevõte kavatseb lähiaastatel jätkata Eestis jõulist laienemist ning plaanib 2022. aastal investeerida kokku ligikaudu 4 miljonit eurot, et avada uued supermarketid ka teistes piirkondades.

Uuest Prisma Peremarketist saab tulevase Tule Põik 2 aadressil asuva ca 2700 m2 kaubandushoone ankurrentnik. Supermarket hakkab paiknema linna ühe peamagistraali, Tule tänava kõrval.

Kaubandushoone hakkab samuti külgnema Saue uue Kadaka-nimelise elamupiirkonnaga. Hetkel koostab keskuse arendaja Saue EPT hanget ehitusfirma leidmiseks.

Saue supermarketisse on planeeritud toiduturu ala, kust on võimalik soetada värsket liha ja kala, samuti hakatakse pakkuma värskeid valmistooteid. Uus kauplus loob kohalikele juurde ligi 25 uut töökohta.

Sel aastal plaanis avada mitu kauplust

„Laieneme aktiivselt, et saaksime panustada Eesti ellu erinevates piirkondades. Meie eesmärk on teha Prismast parima tootevaliku ning odavaimate hindadega pood igapäevasteks ostudeks mugavates asukohtades, kus inimesed elavad ja töötavad,“ ütles Prisma Eesti maajuht Teemu Kilpiä.

„Supermarketi planeerimisel on meile ülimalt tähtis ka Saue inimeste enda arvamus. Kavatseme kohalikud kaasata otsustusprotsessi ning oleme juba praegu oma kodulehel avanud tagasiside vormi, kus Saue elanikud saavad kaasa rääkida,“ lisas Kilpiä.

Sellel aastal on ettevõttel plaanis avada veel 2 kauplust: Tiskres Liiva tee 61 ja Linnamäe tee 95 ärihoones. Planeeritud on ka Prisma avamine Porto Francos, kuid poe avamise kuupäeva ei ole veel võimalik täpsustada.