Estonian Japan Trading Company (EJTC) eesmärk on suurendada investeeringuid Balti regiooni ja Jaapani vahel. EJTC läheneb investeeringutele laiapõhjaliselt ja plaanib panustada näiteks nii alustavatesse tehnoloogiaettevõtetesse kui ka väikeettevõtetesse, mis toodavad kohalikku käsitööd.

EJTC ei kaasa hetkel kapitali uute aktsiate emiteerimisega. Aktsiate kauplemisele võtmise eesmärk First North turul on suurendada ettevõtte usaldusväärsust, läbipaistvust ja mainet nii koostööpartnerite kui potentsiaalsete investorite silmis. First Northil olemine annab EJTC omanikele ja juhtkonnale ka suurepärase võimaluse harjuda avalikult kaubeldava ettevõtte juhtimisega.

„Meil on väga hea meel, et Estonian Japan Trading Company aktsiad on nüüdsest kaubeldavad First North turul. Meie Jaapani partner MBK Co., Ltd on Tokyo börsil noteeritud ja sealses ärikultuuris on selline tunnustus äärmiselt oluline kvaliteedimärk," ütles Estonian Japan Trading Company juhatuse liige Cätlyn Toomere. „Eestil on Jaapani ühiskonnas väikese, tubli ja loodussõbraliku e riigi maine. Sellepärast soovibki MBK investeerida just Eesti ettevõtetesse, kellega koos leida võimalusi Eestis loodud innovatiivsete ärimudelite viimiseks ka Jaapani turule."

Estonian Japan Trading Company üks lõplikke omanikke on Jaapani ettevõte MBK Co., Ltd. Tegu on ettevõttega, mis asutati aastal 1947 ning on alates 1949. aastast börsiettevõte. Esmalt oli MBK Co. noteeritud Fukuoka börsil, praegu Tokyo börsil.

Estonian Japan Trading Company nõustaja First North turul on advokaadibüroo NJORD LAW.