Rain Vääna on ettevõttes töötanud 2013. aastast, administratiivjuht Argo Rannamets alates 2001 aastast. Mõlemad on lisaks Eesti juhatusele töötanud ka Ragn-Sells Grupi juhtgrupis.

Selle ajaga on ettevõttest saanud üks Eesti hinnatumaid tööandjaid. “Oleme Argoga otsustanud teatepulga edasi anda. Oleme loonud väga tugeva organisatsiooni, mis on heas finantsilises seisus, tugeva meeskonnaga ja selge kasvustrateegiaga. Ragn-Sellsist on saanud Eestis üks hinnatumaid tööandjaid ja ringmajandust edendav tulevikuettevõte.“

Ragn-Sells Grupi eesmärgiks on olla aastaks 2030 kliimaneutraalne ettevõtte, mis keskendub ringmajanduslahenduste loomisele.

„Ragn-Sellsil on selge soov Eestis tegevust ja investeeringuid jätkata. Parim näide sellest on värskelt käima lükatud põlevkivituhkade väärindamise projekt, millel on potentsiaal kasvada Euroopa üheks suurimaks ringmajandusprojektiks,“ selgitas Vääna.

Ragn-Sells Eesti visiooniks on arendada kliendikeskseid, materjalide ringlusele keskenduvaid teenuslahendusi. Ettevõttel on Eestis 100 000 klienti ja 260 töötajat. Ragn-Sellsi 2020. aasta käive ulatus 28 miljoni euroni.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid