See oli esimene aasta, kui boonusraha koguti nii plastikkaardiga kui ka äpis registreeritud virtuaalse kaardiga.

„Maxima kutsub inimesi üles keskkonna huvides rohkem kasutama äpis olevat virtuaalset kaarti. See on lihtne, kiire ja loodussõbralik viis koguda boonusraha. Tuletame meelde, et virtuaalset kaarti saab kasutada ka tavakassas, kus tuleb skaneerida kassas olevat QR-koodi," selgitas Maxima turundusdirektor Tiia Schapel.

Maxima kliendikaardiga ei kogu boonusraha alkoholi- ega tubakatoodetelt. Maxima raha jääki näeb enda ostutšekilt, Maxima kodulehe iseteeninduskeskkonnas ja Maxima äpis.

„Pöörame inimeste tähelepanu, et hiljuti tuli välja Maxima äpi uus versioon, kus on eraldi näha see osa boonusrahast, mis aegub märtsis. Kontrollige kindlasti, kas teie äpp on värskendatud, sest eelmisel versioonil polnud eraldi aeguv boonusraha näha," lisas Schapel.

Möödunud aastal sooritasid Maxima kliendid seoses koroonaviiruse levikuga oste harvem, kuid korraga suurema summa eest. Maxima kauplustes teenib "Aitäh" kaardiga igalt ostult boonusraha, 1% ostusummast, mida on võimalik kasutada ostude eest tasumisel.

30. märtsi seisuga oli kasutamata veel üle 342 000 euro eest boonusraha.