Keskuse kõik üldalad, laste- ja puhkenurgad muutuvad veel hubasemaks. Samuti tagab keskus ka ehitustööde ajaks külastajate ostlemismugavuse, sest kõik kauplused jäävad avatuks ning valdav osa ehitustöid teostatakse öösiti, kui keskus on suletud.

„Paljudele tallinlastele kõige olulisem keskus jääb ka ehitusööde ajaks avatuks ning tagame külastajatele mugava ligipääsu kõikidele kauplustele," kinnitas Järve Keskuse tegevjuht Rome Arumaa. „Meie ülesanne on külastajale tagada hõlbus liiklemine ka ehitustööde ajal ning mürarikkamad tööd on kavandatud öisesse aega. Tulemuseks on meie värske brändiraamatu järgi disainitud keskus, kus on mõeldud nii ostlejale, kes soovib teha puhkepause, kui ka neile, kes on keskust tulnud külastama koos pisikeste pereliikmetega."

Järve Keskus on ligi 20 tegevusaasta jooksul kujunenud piirkonnas selgeks liidriks ja lemmikostukeskuseks, kus käib aastas keskmiselt 4,2 miljonit külastajat.

„Tänu mugavale ligipääsule on Järve Keskusest saanud paljude tallinlaste kodupood, kuid sisustust tullakse siia ostma igast Eesti nurgast. Järve Keskuse tugevuseks ongi sisustuskaupade äärmiselt mitmekesine valik, eriti just pehme mööbli osas. Näiteks leiame keskuse kaupluste valikust enam kui 7000 diivanit ja tugitooli. Seda võib pidada märkimisväärseks näitajaks," kirjeldas Arumaa.

Järve Keskus on Eesti suurim kodu- ja sisustuskeskus ning suund on siruulatust veelgi arendada. „Hetkel võib leida mitmete brändide suurima esinduskaupluse või ainuesinduse just Järve Keskusest. Keskuse ambitsioon pakub huvi ka teistele hinnatud kodu- ja sisustuskauplustele. Usun, et meie pea sada kodu- ja sisustuskauplust saavad peagi lisa. Juba 3. mail avab oma uksed näiteks klientide oodatud Pepco kauplus," tõi Arumaa ühe uudisena välja.

Järve Keskus avas uksed oma külastajale 2002. aastal ning alates sellest on olnud Tallinna olulisemaid kodu- ja sisustuskeskusi. Keskus kuulub Silikaat Gruppi, Eesti kapitalil põhinevasse suurkontserni, mis koondab enda alla erinevate valdkondade juhtivaid ettevõtteid. Silikaat Grupp on kui läbilõige Eesti majandusest, kuhu kuulub 35 ettevõtet põllumajandusest ja tootmisest kinnisvaraarenduse ja jaekaubanduseni. Silikaat Grupi tuntumad ettevõtted on OÜ Järve Kaubanduskeskus, AS Silikaat, AS Aatrium Sisustuskaubamaja, põllumajandusettevõtted OÜ Kõo Agro OÜ ja OÜ Mangeni PM ning taastuvenergiaallikatest transpordikütust tootev OÜ Biometaan.

Järve Keskuse üldalade ehitustöid teostab OÜ Kaamos Ehitus ning sisearhitektuurse lahenduse eest vastutab Ruumikujundus Stuudio OÜ.

Järve Keskuse uuenduskuuri kohta:

  • Uue väljanägemise saavad keskuse kõik üldalad, laste- ja puhkenurgad vastavalt värskendatud brändiraamatule.
  • Ehitustööde ajal on kõik kauplused jätkuvalt avatud, keskus hoolitseb külastajate ja kauplejate mugavuse eest.
  • Valdav osa ehitustöödest toimub kellaaegadel, kui keskus on suletud.