Viimasel aastal toimunud muutustega kohanemiseks ja edukalt kasvamiseks peavad Eesti ettevõtted oma tegevused tahes-tahtmata kiiresti digitaliseerima. Juhtiv majandustarkvaratootja SAP arendas Eesti väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele pilvepõhise tarkvara SAP Business ByDesign, mis võimaldab digitaliseerimise lihtsalt ja suurte investeeringuteta läbi viia.

Kuidas digitaliseerimine võimalikult kiirelt ja valutult ära teha, nõustavad MS Ärisüsteemid ja SAP 8. juunil kell 10–11 toimuvas vestlussaates, kus jagavad oma kogemusi ka mitmed ettevõtted Eestist ja lähiriikidest.

Kriisi mõju – digitaliseeru või sure!

MS Ärisüsteemide juhi Taavi Mängeli sõnul muutus ettevõtete elurütm viimasel aastal kriisiga pöördumatult ja digitaliseerimist pole enam võimalik edasi lükata. „Kaasaegne tarkvara muudab ettevõtte juhtimise palju efektiivsemaks, andes tööprotsessidest reaalajas selge ülevaate ja võimaldades kogu meeskonnal ühtsena ka distantsilt tööd teha,“ ütles Mängel.

„Digitaliseerimise tarkvaravalikuid on palju, aga suures plaanis pole tänapäeval väga mõtet endale oma tarkvara arendada. See on kulukas, aeganõudev ja tõenäoliselt juba loomise hetkel ajast maas,“ lisas Mängel.

„Maailma suurim äritarkvaratootja SAP töötas välja tarkvara SAP Business ByDesign, mis muudab seni väga suurtele organisatsioonidele suunatud võimalused ja uuenduslikkuse kättesaadavaks ka väikestele, juba alates viie töötajaga Eesti ettevõtetele. Kui võrrelda SAP Business ByDesigni teiste saadaval olevate pilvepõhiste majandustarkvaradega, siis on selle võimekus selgelt kõige suurem,“ ütles Mängel.

Maailma moodsaim äritarkvara kujundati Eesti ettevõtetele sobivaks

SAP Business ByDesign katab kõik müügi-, tootmis-, logistika- ja laiemalt projektipõhiseid lahendusi pakkuvate ettevõtete vajadused. SAP ühendab endas erinevad tegevuseks vajalikud moodulid alates finantsist, logistikast ja tootmisest kuni projektijuhtimise, personaliarvestuse ning ärianalüütikani.

SAP Business ByDesign võimaldab kiiresti tööd alustada, investeerimata serveritesse, tugiteenustesse või IT-meeskonda ja muretsemata andmete kaitsmise või varukoopiate pärast.

SAP Business ByDesign vajab ettevõtte poolt vaid võrku ühendatud töökohtasid ning kõik muu töötab SAPi pilveserveritel, mis tagavad suurepärase teenuse kvaliteedi, andmete turvalisuse ja süsteemi väga suure jõudluse.

„Viimaste aastatega on pilvepõhise SAPi majandustarkvara klientide arv kasvanud hoogsalt kogu maailmas. See on kogu ettevõtlusmaailma tulevik ja küsimus pole mitte „kas“, vaid „millal“ see samm astuda,“ nentis Mängel.

„Mida varem üleminekuga alustada, seda varem saab vananenud tehnoloogiad ja protsessid korrastada ning pilvepõhise tarkvara eelised ettevõtte kasuks tööle rakendada. Alginvesteeringu puudumine seadmete ja litsentside soetamiseks, lühike kasutuselevõtu periood, kasutajapõhine kuutasu ning laialdased seadistusvõimalused muudavad SAP Business ByDesigni lahenduse paljude jaoks parimaks majandustarkvara platvormiks, mis ei jää ettevõtte jaoks ka tulevikus kitsaks,“ lisas MS Ärisüsteemide ekspert.

SAP ei nõua eraldi installeerimist ega spetsiaalset riistvara, vaid käib ise ajaga kaasas – garanteerides lahenduse pideva uuendamise neli korda aastas, ilma kasutajate igapäevatööd segamata. Ettevõte ise ei pea lahenduse kasutamiseks omama IT-alaseid teadmisi ega IT-meeskonda.

Samalaadsetest pakkujatest eristuv on ka SAPi äriklassi 24/7 tugiteenus kõikjal üle maailma ja andmete kõrge turvalisusstandard. SAP Business ByDesigni pakett sisaldab tarkvara renti, piiramatut andmesalvestusmahtu, varukoopiate loomist, hoidmist ja taastamist ning turvalist võrguühenduse haldust.