Enam kui 26aastase juhtimiskogemusega Domic Allon on viimased kolm aastat juhtinud veebipõhise raamatupidamistarkvara arendava ettevõtte Intuit QuickBooks rahvusvahelist äri. Enne seda töötas Allon kümme aastat Google’is, juhtides kolm aastat Google Hong Kong tiimi ja tegutsedes seitse aastat Google UK juhtkonnas.

Allon on Pipedrive’i meeskonnaga liitumise eel põnevil. “Pipedrive on üheteistkümne tegutsemisaasta jooksul tohutult palju saavutanud. Ootan pikisilmi meeskonnaga liitumist, et jätkata ettevõtte arendamist ja kasvatamist nii töötajate kui ka klientide nimel. Minu eesmärgiks on hinnatud müügitarkvara edasi arendada, pakkuda klientidele kvaliteetset tööriista ja jätkata tooteportfelli laiendamist. Imetlen ka Pipedrive’i inimestest lähtuvat töökultuuri ja loodan, et mul õnnestub meeskonnas kannustada seni veel kasutamata potentsiaali,” ütles Allon.

Ajutiselt tegevjuhi rolli täitnud Anikin jätkab ettevõttes tehnoloogiajuhina. “Usun, et annan Pipedrive’i juhtimise üle headesse kätesse. Dominic liitub meeskonnaga väga põneval ajal - oleme loonud müügiinimeste tegelike vajadustega arvestava tarkvara, mille on kasutajad väga hästi omaks võtnud. Samas näeme digitaliseerimise võidukäigu tulemusena tohutut kasvupotentsiaali. Usun, et Dominici eestvedamisel on Pipedrive’il võimalik oma positsiooni veelgi tugevdada ja kasvatada oma kliendibaasi, toetades samaaegselt müügimeeskondi ja organisatsioonide teisi osakonda nende igapäevatöös,” sõnas Anikin.

Dominic Allon omandas magistrikraadi Imperial College London ülikoolist ja bakalaureusekraadi Newcastle-upon-Tyne ülikoolist. Lisaks on ta täiendanud oma juhtimisalaseid teadmisi Harvard Business School’is. Allon asub Pipedrive’i tegevjuhina ametisse 2. augustil 2021.

Pipedrive on 2010. aastal Timo Reini, Urmas Purde, Ragnar Sassi, Martin Henki ja Martin Tajuri asutatud müügijuhtimise tarkvara ettevõte. Pipedrive’i müügitööriistu kasutavad üle 95 000 ettevõtte rohkem kui 150 riigis. Ettevõtte enamusinvestor on Vista Equity Partners, lisaks on firma kaasanud kapitali investeerimisfondidelt Bessemer Venture Partners, Insight Partners, Atomico, DTCP ja Rembrandt Venture Partners. Pipedrive'i kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Londonis, Lissabonis, Berliinis, Prahas, Riias, Dublinis, New Yorgis ja St. Petersburgis Floridas. Kiiresti kasvavas ettevõttes töötab üle 700 inimese.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid