Wise'il on kliente üle 10 miljoni ja tehingute maht kuus 5 miljardit. Ettevõte ei teatanud veel, kui suureks Wise'i väärtus börsile minnes hinnatakse, kuid insider'id arvavad, et ettevõtte väärtuseks kujuneb 9 miljardit dollarit, mis on rohkem, kui varem arvatud on. Samas tähendab tehnoloogiafirmade aktsiate volatiilsus pigem seda, et Wise võib võtta algse hinnastamise osas tagasihoidlikuma joone.

Samas on insider'id arvamusel, et väärtus üle 5 miljardi on "peaaegu kindel".

Wise plaanib kasutada ka aktsiate klassifitseerimist, mis annab asutajatele ja varajastele investoritele kontrolli hääletamise teel – see võib tuua kaasa samasuguse segaduse nagu Deliveroo IPO puhul.

See tähendaks, et hääleõigus jääb lisaks asutajatele ka Sir Richard Bransonile, Baillie Giffordile ja Andreessen Horowitzile, mis on Silicon Valley üks juhtivaid investeerimisfirmasid. Wise'i börsile minek võib teha rõõmsaks ka Briti poliitikud, sest on kerkinud suur küsimärk, kui atraktiivne Londoni börs on, eriti tehnoloogiasektori seas.

Erinevalt paljudest teistest tehnoloogiaettevõtetest ei tee Wise aktsiate esmapakkumist, vaid viib börsile juba eksisteerivad osakud. Teisisõnu tähendab see, et Wise ei too turule uusi aktsiaid. Ettevõte soovib, et olemasolevatest aktsiatest oleks pidevalt börsil kauplemises vähemalt 25 protsenti.