Juunikuus püstitati suurim mänguportaalides eestlasele välja antud võit summas 6,5 miljonit eurot, mis läks Soomes resideeruvale 30-aastasele mehele. Ka seekord tuli suurvõit Optibeti mänguportaalis sama panusega (3,75 eurot) samas Mega Moolah mängus õnne proovinud 30-aastasele Eesti mehele.
Ehitajana töötav õnnelik võitja oli võitu nähes pehmelt öeldes üllatunud. „Pidin mitu korda lugema, et aru saada, mis nüüd juhtus!" kirjeldas mees. „Lugesin meediast uudist, kus eestlane 6,5-miljonilise rekordvõidu sai ning mõtlesin huvi pärast sama mängu proovida. Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!"

Võidusumma eest plaanib õnnelik mees osta maja, auto ning mingi osa ka investeerida. Ka eelmine võitja plaanis võidusumma eest kodu soetada.

„Meil on kahtlemata hea meel, et rahvusvaheliste mänguettevõtete suurvõidud on just Eestisse tulnud," kommenteeris Eesti hasartmängu korraldajate liidu juht Tõnis Rüütel. Mängutootja Microgaming on sel aastal välja andnud 128 miljoni euro suuruses võite ning seekordne õnnelik mängija on 101. võrgustiku miljonär. „Online õnnemängude eeliseks võibki pidada asjaolu, et võit selgub kohe mänguhetkel," lisas Rüütel.

Värske võidu näol on tegu teise suurima Eestis õnnemängudes võidetud summaga ja suurima online-kasiinos võidetud summaga. 2010. aastal võideti Viking Lotoga aegade suurim võit 10,8 miljonit eurot, Käesoleva aasta juunis Optibeti mänguportaalis 6,5 miljonit eurot.

Ka Microgamingu tegevjuht John Coleman edastab võitjale õnnesoovid. "MegaMoolah on üks võidurohkemaid mänge ning 7,2 miljonit eurot on hea võidusumma. Ka Optibeti jaoks on kahe järjestikuse jackpot'i võitmine hea töö," kommenteeris Coleman. Ettevõtte tegutsemisaja jooksul on välja makstud 1,45 miljardi väärtuses võite, 2021. aastal said mängijad 128 miljoni euro võrra rikkamaks.