Võlglane alustas oma blogi ajal, mil riigikohus alles arutas, kas lasta pensionireform käiku või mitte. Ta lisas, et tema II sambas oli märkimisväärne summa, mis võiks päästa ühe perekonna.

Eelmise aasta oktoobris sai mees hõisata, et otsus võeti vastu ning pensionireform sai riigikohtult rohelise tule. "Teate ju küll, see on seda värvi tuli, mis avab ukse ja lubab edasi minna. See on see värv, mis ei ole punane. See on see värv, mis ei keela ega takista. Ma olen rõõmus ja lootusrikas. Vabalt võib öelda, et see on viimase 8 kuu kõige rõõmsam päev minu jaoks," kirjeldas ta toona.

Kui 2021. aasta alguses avanes avalduste tegemise aken, siis Võlglane seda esimeste seas esitama ei rutanud. "Jälgisin tasapisi uudiseid ja inimeste vastukajasid, kuniks 13.01.2021 sai siis see protsess läbi tehtud. Nüüd oligi see siis tehtud," lisas ta.

Kuigi blogija analüüsis erinevaid variante, sai talle selgeks, et avaldust tagasi ta ei võta. "Õnneks toimus (ja toimub siiani) kogu selle perioodi jooksul üks korralik börsiralli ning kuna paar aastat tagasi sai tehtud hea otsus liituda Tuleva Maailma Aktsiate Pensionifondiga, siis sealt tiksus ja tiksus seda raha korralikult juurde," kirjeldas blogija.

"Ning täna, 03.09.2021 kell 08.57 oligi see raha kohal. Selles loos on olnud igasuguseid pöördeid, tõuse ja mõõnasid, kuid nüüd on see kohal. Mu pangakonto on rahast pungil." Kontole laekus ligi 21 000 eurot.

Võlglane lisas, et tõmbab hetkel hinge ja püüab tööle keskenduda. "Pinged on maas. See lugu hakkab lõppema," seisis postituses.