Change’i asutaja ja juhi Kristjan Kangro sõnul on eesmärk kasutada Singapuri stardiplatvormina ülemaailmsetele turgudele laienemiseks. „Nii potentsiaalsete klientide kui ka investorite huvi Change’i vastu kasvas hüppeliselt pärast meie viimast, 3,7 miljoni eurost investeerimisringi ning otsustasime, et aeg laienemiseks ka väljaspoole Euroopat on küps. Change’i jaoks on see oluline samm, et kasvada üheks maailma juhtivaks krüptoraha investeerimis- ja kauplemiskeskkonnaks,“ ütles Kangro.

„Oleme viimase 12 kuuga väga kiirelt arenenud. Eelmise aasta lõpust on müügitulu kasvanud üle 700 protsendi ning kliendiarv üle 180 protsendi. Meil on juba üle 60 töötaja ning lisaks Tallinnale ja Singapurile ka esindus Amsterdamis,“ ütles Kangro.

Change’i Aasia ja Vaikse ookeani regiooni juhi LeeRen Tani sõnul on Singapuris aktiivne krüptoraha kogukond ning palju IT-talente. „Kohalolu ühes suurimas Aasia finantskeskuses avab meile värava globaalsetele turgudele, mis tõenäoliselt veavad tulevikus kogu krüptoraha valdkonda,“ lisas Tan.

Change’i eesmärgiks on muuta investeerimine tavainimestele kättesaadavaks. Change on üks väheseid kauplemisplatvorme, kes ei küsi bitcoin’i ostu- ja müügitehingutelt vahendustasu. Lisaks bitcoin’ile saab rakenduses investeerida veel rohkem kui 20 erinevasse krüptorahasse, aktsiatesse, maavaradesse ja Change’i osalusega seotud CNG token’isse.

2016. aastal Kristjan Kangro ja Gustav Libliku poolt asutatud ettevõttesse on 18 miljoni euro ulatuses panustanud kokku üle 7000 erainvestori, teiste seas ka näiteks endine DHLi juht Roger Cook ning varasem Deloitte’i juht Hans van der Noordaa. Change lisati hiljuti Estonian Mafia Wall of Fame seinale, mis tunnustab Eesti edukamaid ja suurimaid iduettevõtteid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid