Samal ajal keelab silt pubi uksel sisenemast valitsuse- ja politseitöötajatel. Starter Pubi omanik Sille Kokamägi Ärilehele kommentaari anda ei soovinud.

Terviseameti hädaolukorra staabi juhi asetäitja Kalle Kitsing on 27.oktoobril toimunud pressikonverentsil öelnud järgnevat:

"Me võtame fookusesse kõik need ettevõtted, kes vilistavad kehtivatele piirangutele, ja ka need kodanikud, kes samuti nii käituvad, saavad karistatud.

Kõikides nendes kohtades, kus küsitakse vaktsineerimispassi või siis läbipõdemistõendit, oli maski kandmine seni nii-öelda rangelt soovituslik. 29. oktoobrist hakkab kehtima uus korraldus, kus ka nendes kohtades, kus küsitakse COVID-i tõendit ehk vaktsineerimispassi või siis läbipõdemistõendit, tuleb kanda ka maski. Me räägime erinevatest meelelahutusüritustest nagu teater, kino, kontsert. Ka siis, kui te olete ette näidanud oma vaktsineerimistõendi, peate te kandma seal maski. See on meie rahva ja iga inimese enda tervise kaitseks.

Kui me vaatame, mida me oleme teinud seni ja mis nüüd muutuma hakkab, siis muutub see, et terviseamet enam ei hoiata. Kui me siiamaani oleme olnud suunavad, see tähendab, et oleme inimestega rääkinud lootes, et inimesed on mõistvad ja ettevõtted on mõistvad, siis selle nädala teisest poolest tõhustab terviseamet koostöös politsei- ja piirivalveametiga üle Eesti ühistegevusi, ehk siis tulevad ühisreidid suuremates Eesti linnades."