13-korruseline hoone paistab silma uuenduslike rohetehnoloogiate poolest, tõstes maja energiaklassi märkimisväärselt üle A taseme. Büroohoonet eristab mixed-use kontseptsioon – lisaks büroodele tuleb majja rohkelt töötajatele mõeldud rekreatsioonivõimalusi, jõusaal, restoran, roheterrass ja apartment-hotell. Ehitusluba on hoonele värskelt väljastatud.

Scandium Kinnisvara juhi Maido Lüiste sõnul on esinduslik hoone mõeldud ettevõtetele, kes soovivad paikneda pealinna tuiksoonel silmapaistva arhitektuuriga keskkonnasõbralikus hoones.

„Scandium Park kõrghoone tänu väga heale asukohale ristteede sõlmpunktis saab olema maamärgiline nii Tartust, Peterburist kui ka Riiast Tallinna saabujatele. Tänu ümbritsevale madalale hoonestusele ja merepinna suhtes kõrgele asukohale, hakkavad majast avanema esinduslikud vaated nii Tallinna lahele, vanalinnale, lennujaamale kui ka Ülemiste järvele.“

Scandium Park koosneb kahest hooneosast – heleda klaasistusega 13-korruselisest hoonest ning 5-korruselisest tumedast hoonest. Kokku saab majas olema 6200 ruutmeetrit üüritavat pinda, millest 4411m2 moodustavad bürood ja 1600 m2 apartment-hotell.

Lisaks büroodele asuvad hoone kahel esimesel korrusel töötajatele mõeldud rekreatsioonivõimalused, jooga- ja jõusaal ning läbi kahe korruse kõrguv restoran. Avar roheterrass luuakse hoone kuuendale korrusele. Kuuendal kuni üheksandal korrusel hakkab asuma 52 apartmendiga apartment-hotell, mida opereerib kogenud operaator Nestin Rent.