„Meie ettevõte tegeleb veekvaliteedi testimisega Tallinnas ja Harjumaal. Meie võtame proovi ning klient saab selle tulemusena vastava analüüsitulemuse, kus on näiteks välja toodud vee karedus, lubja- ja PH-tase vees," mainis Eesti Vesi Teenuse esindaja Kristina Ljamin.

„Meie töötajad ei tutvusta end kunagi teise firma esindajana, sest sellel pole mõtet. Vahetult enne kliendi külastamist annab meie esindaja alati sellest teada ning mainib sealjuures ka oma nime. Kõigil meie dokumentidel on ettevõtte logo ja nimi. Meie ettevõte on W Filtrite edasimüüja Eestis ning selle kvaliteet ei erine kuidagi Luzi, Zepteri, Aquapohri ja teiste kohalikul turul olevate ettevõtete poolt valmistatud filtritest."

„Lisaks pakub Eesti Vesi Teenus kõigile klientidele ka kraanivee laboratoorse testimise võimalust. Saame infot majapidamisse tuleva vee kvaliteedi kohta. Joogivee kvaliteeti ei mõjuta vaid veepuhastusjaam, vaid ka torustike seisukord. Samuti konsulteerime ka muude vee puhastamise võimaluste osas. Kõike seda kasutame, et võimalusel kliendile pakkuda võimalust soetada W Filtri toode," kommenteeris Ljamin.

Laboritesit tulemus

Eesti Vesi Teenuse laborianalüüsi tulemus