Ettevõte hakkab avalikult pakkuma kuni 190 000 uut aktsiat ning ühe aktsia hinnaks on 2,64 eurot.

Aktsiaid on võimalik märkida alates uue nädala esmaspäevast (29. november) kuni 10. detsembrini kell 16:00.

Hagen kavatseb pakkumise tulu kasutada tootmisvõimsuste suurendamiseks, tootearenduseks ja uutele turgudele laienemiseks. Täpsemalt kasutatakse tulu Hageni tootmise koondamiseks ühte asukohta ning investeeringuteks uutesse seadmetesse ja töötajatesse. Tootearenduses kavandatakse lähiajal uue mudeli lansseerimist ning lähiaastatel on kavas laieneda Saksamaa ja Prantsusmaa turgudele.

Ettevõtte osanike ringis on muuhulgas jalgrattur Tanel Kangert, elektriliste tõukerataste tootja Comodule, Jaak Roosaare ja Madis Müür.

Olulised kuupäevad
29. november 2021 kell 10:00 Pakkumisperioodi algus

10. detsember 2021 kell 16:00 Pakkumisperioodi lõpp

13. detsember 2021 või sellele lähedane kuupäev Pakkumise tulemuste avalikustamine

15. detsember 2021 või sellele lähedane kuupäev Aktsiate ülekandmine investoritele ja aktsiate eest tasumine

29. detsember 2021 või sellele lähedane kuupäev Esimene kauplemispäev First Northil

Hageni tootevalikus on hetkel kolm peamist toodet: jalgrattahoidja, külgkorviga ratas Sidecar ja Nighthawk kastiratas. Kaherattaline n-ö Long John tüüpi Nighthawk kastiratas on Hageni lipulaev, mis on ainult veidi laiem tavalisest jalgrattast ning selle läbimõeldud disain annab rattale esmaklassilise juhitavuse. Nighthawk mudel on valikus nii tavalise kui elektrilise jalgrattana.

2022. aastal lisab Hagen kõikidele jalgrattamudelitele innovaatilise lukustus- ja alarmsüsteemi, mis on GPS-iga eraldi rakendusest jälgitav, võimaldades sõitjal ratta sarnaselt renditatavatele tõukeratastele tänavale parkida ja lukustada.

Hagen Bikes, varasema nimega KP Cyclery, sai alguses 2014. aastal Taanis, kui asutaja Kaspar Peeki käe all valmis ettevõtte esimene terasraamidel disainratas. Pärast kolme tegutsemisaastat kolis ettevõte Eestisse ning valmis esimene kastiratta prototüüp, mis sai pärast pikki katsetusi turuvalmis 2020. aastal. Kastiratas osutus menukaks üle kogu Euroopa: ettevõtte käive ja müüdud rataste hulk kasvas enam kui viis korda ning täna sõidetakse Hageni kastiratastega 12 Euroopa linnas.