Julge asub Luminoris olulisele positsioonile, hakates juhtima ettevõtete panganduse segmenti Eestis, mis on ühtlasi panga üheks strateegiliseks valdkonnaks. Koos kogenud ja pühendunud meeskonnaga keskendub ta selles valdkonnas äritegevuse laiendamisele ning jätkusuutlikule kasvule.

Luminori tegevjuhi Peter Boseki sõnul on Indrek kõrgelt hinnatud juht, kel on enam kui 20 aastat kogemust pangandussektorist. „Ma olen kindel, et ta on meie juhtkonnale suurepäraseks täienduseks. Indrek liitub Luminoriga olulisel hetkel, mil me tegeleme oma kasvu kiirendamisega, olles jätkuvalt usaldusväärseks panganduspartneriks Balti riikide ettevõtetele," lisas Bosek.

Luminori Baltikumi ettevõtete panganduse juht Andrius Nacajus lisas, et tänu oma kogemustele ja isikuomadustele on Indrek sellele ametikohale suurepärane valik. „Luminor on viimase aasta jooksul läbinud olulise arengu, peaaegu kahekordistanud sel perioodil ettevõtetele antud uusi laene Baltikumis ja kindlustanud oma juhtpositsiooni kapitaliturgudel. Me oleme regiooni suurim pank, kus otsuseid tehakse kohapeal, ning mis on alustamas olulist kasvufaasi. Indrekul on tähtis roll aitamaks kaasa meie eesmärkide saavutamisele Eestis."

Indrek Julgel on märkimisväärne kogemus pangandussektorist, olles seal täitnud erinevaid juhtivaid rolle just ettevõtete panganduse valdkonnas. Luminori tuleb Indrek Eesti Energiast, kus ta oli müügi- ja kliendikogemuse direktor.

Peatselt Luminori Eesti ettevõtete panganduse juhina alustava Indrek Julge sõnul on tal hea meel liituda Luminoriga ettevõtte arengu nii huvitavas etapis. „Turul on palju võimalusi kasvuks ja ärikliendid otsivad üha enam oma vajadustele kohandatud tooteid ning lahendusi. Ootan huviga tihedat koostööd kolleegidega nii Eestis kui ka regioonis laiemalt," lisas Julge.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid