Mõlema ettevõtte visiooniks on finantsteenuste pakkumine inimestele, keda tavapangad ei suuda hästi teenindada ehk projektipõhised ja hooajalised töötajad, uude riiki elama asunud välismaalased, füüsilisest isikust ettevõtjad ja teised ebatraditsiooniliste töö- ja sissetulekumudelitega tarbijad.

Monese asutaja ja juhi Norris Koppeli sõnul avas ettevõtte omandamine Monese jaoks mitmeid häid võimalusi.

„Monese on oma klientidele peamine palgakonto ja seetõttu saame kliendikäitumise andmeid nutikalt kasutades ehitada uudseid ja modernseid krediiditeenuseid ja võimaldada soodsat krediiti neile, kellel on tavapangast seda raske saada. Teame, et see kiiresti kasvav töötajate grupp vajab suuremat finantsilist turvavõrku ja kaasaegsetel digitaalsetel finantsteenustel on suurepärane võimalus selle pakkumiseks. Sarnaselt Monesele on ka Trezeol olemas nii kompetents kui ka tehnoloogia selle töötajaskonna teenindamiseks. “ lisas Koppel.

Koppeli sõnul on ost osa laiemast tõukest Monese toodete ja teenuste laiendamisel Euroopas. „Trezeo ost võimaldab meil Euroopas jalajälge suurendada, lisades tööjõudu Iirimaale ja keskendudes enam Iiri turule. Trezeoli üks asutaja Garrett Cassidy hakkab juhtima Monese krediidistrateegiat ja liitub Monese juhtkonnaga ning teine asutaja Flavien Charlon hakkab Monese krediiditehnoloogiat juhtima,“ rääkis Koppel

Garrett Cassidy sõnul võimaldab ettevõtte müük nende tiimil jätkata Monese kaubamärgi all oma missiooni täitmist palju suuremale publikule üle Euroopa. „Oleme kaks ettevõtet, kelle missioon ja eesmärgid on väga tihedalt seotud. Oleme väga põnevil eesootavate ühiste saavutuste tõttu,“ rääkis Cassidy.

Viie aasta eest asutatud ettevõte Trezeo on auhinnatud Dublinis ja Londonis tegutsev finantsteenuste pakkuja ja FCA volitatud laenuandja, keda toetavad mitmed kogenud investorid ja partnerid teiste seas ka Barclays Bank, Mastercard Center for Inclusive Growth, RSA Future of Work Centre, aga ka Iirimaa riiklik idufirmade kiirendi jpt.