Eesti pereettevõtte Terminal Oili tegevjuhi Jörgen Õiguse sõnul on kasvamine Ida-Virumaal oluline osa üle-Eestilisest laienemiskavast. “Terminal Oil on viimase kahe aastaga käivitanud 11 uut jaama ning tänavu on plaanis avada uued esindused üle Eesti – näiteks Harju-, Pärnu-, Viljandi-, Järva- ja Jõgevamaal,“ lisas Õigus.

Terminal Oil toob kütuseturule kauaoodatud konkurentsi

„Terminal Oili esimesest Kohtla-Järve automaatjaamast saab esialgu ainult diislikütust, aga plaanime seal avada Coffee Terminal konseptsiooniga teenindusjaama ning hakata pakkuma ka teisi kütuseliike,“ ütles Õigus.

Terminal Oil avas täna teenindusjaama ka Tartumaal Puhjas, kus jätkatakse olemasoleva jaama uue omanikuna opereerimist ning renoveeritakse kuu jooksul toidu- ja esmatarbekaupade pood.

„Toome üle Eesti kütuseturule kauaoodatud konkurentsi ja teeme kõvasti tööd piirkondades, kuhu me veel jõudnud pole. Kui avame kuskil uue teenindusjaama, siis langevad üldjuhul ka piirkonna teistes tanklates hinnad,“ ütles Terminal Oili tegevjuht Jörgen Õigus.

"Võtsime vastu otsuse, et müüme sellest aastast oma jaamades ainult biolisandivabasid mootorikütuseid. Oleme oma keskkonna jalajälje vähendamisel võtnud uue suuna ning lähiajal tuleme taastuvate biokütuste osas välja uuendusliku tootega,“ lisas Õigus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid