Tallink toetab riiklikku kampaaniat pakkudes tõhustusdoosiga vaktsineerimisvõimalust laeval Star 14.-17. jaanuaril ning laevadel Star ja Megastar 21.-23. jaanuaril. Vaktsineerimist teostab tervishoiuteenuseid pakkuv ettevõte Eldred OÜ ning vaktsineeritakse Moderna ning Pfizer BioNTech vaktsiinidega.

Tasuta tõhustusdoosiga vaktsineerimise võimalust pakutakse Tallinki laevade pardal kõikidele Eesti elanikele alates 18. eluaastast. Vaktsineerimine toimub elava järjekorra alusel, eelregistreerimine pole vajalik.

“Inimeste kaitsmine vaktsiiniga on oluline haiglaravi tõsiste juhtumite ära hoidmiseks. Tõhustusdoos kaitseb ennekõike inimest ennast. Hooligem endast ja oma lähedastest, vaktsineerides ennast ja soovitades ka lähedastel end vaktsiiniga kaitsta. Iga inimene loeb,” sõnas Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene.

Alates esmaspäevast suureneb kaheks nädalaks kampaania „Kolmega on kindlam“ raames kogu Eestis märkimisväärselt nii vaktsineerimiskohtade kui ka -aegade hulk, sh lisanduvad uued etteregistreerimiseta vaktsineerimispunktid ostukeskustesse ja kultuurimajadesse.

10.-23. jaanuarini kestva kampaania ajal tagab riik maksimaalse COVID-19 vaktsineerimise võimekuse: selle aja jooksul võimaldatakse vaktsineerimine 120 000 inimesele üle Eesti. Igas maakonnas on vähemalt üks vaktsineerimispunkt, kus saab vaktsineerida ilma ette registreerimata.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid