„Alustasime juba 2019. aasta sügisel kampaaniaga. Püsivalt soodsad hinnad, et pakkuda pikemaajalist hinnastabiilsust põhilisematele toidu- ja tööstuskaupadele. Kampaania eesmärk on pakkuda kindlustunnet ja garantiid, et harjumuspärane ostukorv maksaks ootuspärast hinda. Täna on nõudlus selliste toodete järele kasvanud, mistõttu lõime ka e-Selverisse eraldi kategooria, kus on võimalik tootevaliku ja hindadega tutvuda," selgitab Selveri ostudirektor Katrin Riisalu.

Püsivalt soodsad hinnad kehtivad nii Selveri kauplustes kui ka üle-Eestilise kullerveoga e-Selveris. Toodete valikut, mis sellesse kategooriasse kuuluvad, täiustatakse neli korda aastas, iga hooaja alguses.

„Oleme pidevalt sortimenti üle vaadanud ja hinnanud, mis tooted sinna kuuluda võiksid. Kui päris algusaastatel tuli meil näha vaeva, et saada tootjaid kampaanias osalema, siis täna tuleb aina sagedamini initsiatiiv ja huvi osaleda tootjate endi poolt," lisab Selveri ostudirektor Katrin Riisalu.

E-Selveri enam kui 12 000 toote hulgas on esindatud ca 330 püsivalt soodsate hindadega toodet. Kogu valiku toidu- ja tööstuskaupadest, mis on püsivalt soodsad, leiab Selveri suurimatest kauplustest ehk hüpermarketitest kohapealt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid