„ETS NORD on arenev ja väärikas eas ettevõte, mida võib võrrelda start-up’iga, kus igapäevaselt tegeletakse uute lahenduste otsimise ja arendamisega. Siin on toetav meeskond ja hinnatakse tasakaalustatud töökultuuri,” toob ETS NORDi tugevusi välja personalijuht Maia Randver-Anupõld.ETS NORD pakub tööd ja praktikavõimalusi erinevatel ametikohtadel. 2021. aastal tuli meile tööle palju erinevates valdkondades õppivaid noori. Mis paelub meie töötajaid ETS NORDi juures?

„Mind on ETS NORDis hoidnud suurepärane kollektiiv ja tööõhkkond. Siin pole juhte, vaid on liidrid. Oluline rõhk on sellel, et töötajad tunneksid ennast hästi. Ettevõte on kiirelt arenemas ja pidevalt laienemas, tänu millele tekivad uued võimalused ja väljakutsed. Töötajatel on võimalus kasvada koos ETS NORDiga,” räägib tehnoloog-projekteerija Taavi Takkis.

Graafiline disainer Kärri Jürisson tõdeb aga, et töö on vaheldust ja väljakutseid pakkuv ega jäta ruumi rutiinile. „Teeme koostööd erinevate osakondadega nii Eestis kui ka välismaal. Meil on alati olemas oma valdkonna eksperdid, kellelt nõu küsida või kellega koos projekti arutada. Sinu ideid võetakse kuulda ja sul on võimalus need ideed ka teoks teha,” lisab ta.

ETS NORDis võimaldatakse hoida töö-, pere- ja koolielu tasakaalus. Paljudel kontoris olevatel ametikohtadel on näiteks võimalus töötada kodukontoris ning üliõpilased saavad töötada osalise ja paindliku tööajaga.

Töökultuuri üheks osaks on erinevad meeskonnaüritused, mis tugevdavad ühtekuuluvustunnet. Meile meeldib koos aega veeta, olgu selleks omavaheliste väljakutsete esitamine (spordist kokkamiseni), ühislõunad või vahvad väljasõidud. Traditsiooniks on kujunenud ettevõtte töötajatele ja nende peredele mõeldud meeleolukate suvepäevade korraldamine.

Toimiv meeskond


Meeskondade omavaheline sünergia on see, mis innovaatilisi tulemusi toob. Häid ideid võetakse kuulda ja võimaluste piires ka rakendatakse.

Ettevõtte erinevate osakondade juhid ja spetsialistid on läbinud põhjaliku arendava juhtimise koolituse, mis aitab neil paremini oma meeskondi suunata, arendada ja motiveerida. „Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ja alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid rasketes olukordades,” sõnas arendusgrupi juht Timo Olesk.

Paberivaba asjaajamine


Juba meie ettevõtte DNAsse on kodeeritud eesmärk liikuda digitaliseerimise ja protsesside parendamise suunas. Personaliosakond on läinud üle paberivabale asjaajamisele ja on aidanud kõikidel töötajatelgi selleni jõuda. Meie töötaja ei pea enam paberkandjal olevatele dokumentidele allkirju andma, vaid saab seda teha mugavalt ja kiirelt digitaalseid vahendeid kasutades. Edukalt oleme töötajatele ja juhtidele juurutanud iseteeninduse süsteemi, mis vähendab oluliselt andmete sisestamise koormust ja teeb info liikumise kiiremaks.

Põnev ja inspireeriv miljöö


Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Samal territooriumil asuvad tootmishooned on varustatud moodsaimate tehnoloogiatega.

Rajasime tootmisesse profiköögi, kus saame testida enda loodud köögi ventilatsiooniseadmeid ja võõrustada kliente nii Eestist kui ka välismaalt. Alates märtsist käib köögis valmistumine 2023. aasta kokkade olümpiaks.

ETS NORDi töötajad on leidnud uusi ettevõttesiseseid väljakutseid, mis on pannud neid oma teadmisi täiendama või andnud võimaluse oma seniseid oskusi ja kogemusi edasi anda. „Toimub pidev töötajate edutamine karjääriredelil. See on märk ettevõtte positiivsest arengust,” tõdeb Maia Randver-Anupõld.

Asudes ETS NORDi tööle, avaneb inimesele suur võimaluste ja valikute laegas. Valiku, millises suunas ja kuidas ettevõtte arengus kaasatud olla, teeb aga iga töötaja ise!

ETS NORD, paneme koos õhu liikuma!

Jaga
Kommentaarid