„Otsus Post11 sulgeda ei tulnud kergelt, kuid muutunud ärikeskkonna ja S.F. Expressi strateegia muutumise tõttu Euroopas, otsustati omanike ühisel kokkuleppel ettevõtte tegevus lõpetada,“ ütles Post11 tegevjuht Triin Oselein. „Tänan Post11 pühendunud meeskonda ja ühisettevõtte omanikke hea koostöö eest. Lisaks tänan kõiki Post11 kliente ja koostööpartnereid.“

Post11 on Omniva ja Hiina suurima erakapitalil põhineva kullerfirma S.F. Express poolt 2015. aastal asutatud ühisfirma, kus töötab 27 töötajat. Ettevõte pakub e-kaupmeestele rahvusvahelisi logistilisi terviklahendusi kaupade kätte toimetamiseks üle kogu maailma. Ühisettevõte on aastate jooksul olnud S.F. Expressile oluline strateegiline partner.

Post11 on pakkunud erinevaid logistilisi lahendusi e-kaupade käitlemiseks läbi globaalsete posti- ja kommertskanalite ning oma Euroopa terminalide võrgustiku. Tallinna terminal on olnud strateegiliseks asukohaks eelkõige Venemaa, Ukraina ja Valgevene suunalisteks kaubatarneteks, mis on aga saanud oluliselt mõjutada Ukraina-Vene sõjast.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid