Pood pakub täielikku IKEA kogemust, kus kodusisustuslahendustele ja uudsele ostlemisviisile on pühendatud tuhandeid ruutmeetreid ning 9000 toodet. Kohapeal on võimalik koheselt kaasa osta nii riidekappe, kööke kui ka muud mööblit ja väiksemaid sisustuselemente.

2019. aastal avas Rootsi mööbliettevõte IKEA Eestis e-poe ning Tallinna tellimis- ja väljastuspunkti. Selle suve lõpus avatakse Kurnas ligi 30 000 ruutmeetri suurune IKEA pood.

Täna püstitati IKEA poe juures 35 meetri kõrgune suunatorn, mis märgib poe asukohta Kurna külas. IKEA torn on kaugelt märgatav nii Tallinna ringteelt, Kangru teelt kui ka Kurna-Tuhala teedelt, juhtides niiviisi külastajad IKEA poodi.

Kõik koju vajalik ühest kohast

„IKEA visioon on luua parem igapäevaelu paljudele inimestele. Seetõttu pakume laia valikut sisustuskaupu, millel on hea disain, funktsionaalsus ja võimalikult madal hind, et paljud inimesed saaksid tooteid endale lubada. Meie eesmärk on pakkuda ühes kaupluses kõike, mida kodu sisustamiseks tarvis. Tallinna poes saavad külastajad osa täielikust IKEA kogemusest – seal on kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustuseset ning erinevad teenused, üritused ja meelelahutus lastele," ütles IKEA Eesti juht Christian Schneider. Ta lisas, et pood pakub kodusisustuseks nii inspiratsiooni kui ka sisustuskaupu, kuid samas on see koht, kus perega aega veeta. IKEA Rootsi restoranis saab süüa nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki, lastele on erinevad mängualad ning kaupluses korraldatakse erinevaid üritusi, et klientidele veelgi paremat ostukogemust pakkuda.

Tuhandete ruutmeetrite suurune näidistesaal

IKEA Tallinna pood tuleb kahekorruseline. Ülemine korrus on pühendatud suurele näidistesaalile, kus on sisustuslahendused ning näidiskodud ja -toad, mille loomisel on võetud arvesse Eesti elanike vajadusi. Näidistesaalis saab kõiki esemeid oma silmaga näha ja katsuda.

„IKEAs soovime jagada oma laialdasi teadmisi koduse elu kohta. Spetsiaalselt Eesti elanike vajadustel ja unistustel põhinevad sisustuslahendused ning interjöörid võimaldavad külastajatel visualiseerida, kuidas erinevad mööbliesemed ja tarvikud päriselus välja näevad. Julgustame kliente ka mööblit proovima ja katsuma – näiteks võib voodisse pikali heita, diivanitel istuda ning köögisahtleid avada. Kõik näidistesaali sisustuslahendused on terviklikud, ehk seal on nii mööbel kui lisatarvikud, mida on lihtne ka oma koju lisada ja seeläbi kodust elu parendada," selgitas Schneider.

Mööbel kohe kaasa ostmiseks

Poe alumisel korrusel on väiksemad kodutarvikud ning sisustuskaubad. Samuti iseteenindusala, kust külastajad saavad mööbli ise kohe koju kaasa võtta.

„Kogu IKEA mööbel on disainitud ja toodetud nii, et see mahuks lamedatesse pakenditesse, mida on mugav transportida. Lisaks lihtsale kojuveole on mööblit ka kerge kokku panna. Tänu pakenditelt ruumi kokkuhoiule tagame toote soodsa hinna, tegemata järeleandmisi kvaliteedis või vastupidavuses," ütles IKEA Eesti juht. Lisatasu eest on saadaval ka kauba kojuvedu, kokkupanek ja paigaldus, mis on suurepärane variant neile, kes seda ise teha ei soovi.

Veel ehitusjärgus olev IKEA Tallinna pood asub Tallinna linna vahetus läheduses Rae vallas Kurna külas. IKEA kauplus on kahekorruseline ja ligikaudu 30 000 m2 suur. Selle ehitab Eesti ettevõte Nordecon AS.

IKEA on Rootsi tuntud kodusisustuskaupade jaemüüja, millel on 465 kauplust 63 eri riigis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid