Edukas Eesti tarkvaraettevõte Heisi tuli riigile kriisiolukorras appi


Edukas Eesti tarkvaraettevõte Heisi tuli riigile kriisiolukorras appi
Heisi
  • Heisis istuvad koosolekulaua taga ainult tegijad. Ka projektijuht saab asjadest kuni tehniliste detailideni aru.
  • Plaanis on kasvada Eestis väga usaldusväärseks tarkvaraarenduse partneriks.
  • Ettevõttel on väga selge fookus – tühja ja rumalat teenust ei pakuta.
  • Heisil ei ole raame ees, alati mõeldakse kastist välja, et leida parimad lahendused.

2014. aastal asutatud Heisi IT OÜ tegeleb tarkvara arendamise ja konsultatsioonide pakkumisega. „Rumalat teenust me ei paku!” kinnitab tegevjuht Raul Raudsepp. Ettevõte aitas hiljuti välja arendada eriolukorras vajaliku kiirteenuse haiguslehtede alustamiseks. Sel aastal arvutas Creditinfo Eesti Heisi IT skoori ja tunnustas ettevõtet eduka Eesti ettevõtte märgisega.

„Oleme turul tegutsenud viis aastat, ennast tõestanud ja juba nii mõndagi saavutanud,” selgitab Heisi IT tegevjuht Raul Raudsepp. „Soovime muidugi suuremaks kasvada. Kriis on vaja üle elada ja ees ootavad tööd tuleb hästi ära teha.”

Heisi

Raudsepa sõnul on nende ettevõte otsustanud, et tühja ja rumalat teenust ei pakuta. „Kui näeme, et IT-teenusest pole kasu, siis sellisel juhul julgeme kliendile öelda ka kindla ei.” Viis aastat tagasi ettevõtet üles ehitama asudes olid meeskonnaliikmed küll entusiastlikud, aga tegelikkuses olid päevad väga kaootilised.

Seotud lood:

Prooviti kõike ja otsiti oma kohta turul. „Helistasime kõiki läbi, proovisime leida esimest klienti ja esimesi töötajaid. Kui saime esimese kliendi, fokuseerisime sellele tööle 300 protsenti.”

Nüüdseks on fookus paika loksunud ja seda kinnitab ka ettevõtte kõrge reiting. „Kelbast me ei aja, räägime alati asjast ja tegutseme. Üks meie klient ütles, et talle meeldis kohtumine meiega, sest laua taga istusid kõik tegijad ja mingeid juriidilisi mänge ei mängitud. Ka projektijuht ei ajanud vaid lepingus järge ja sai asjadest aru tehniliste detailideni,” selgitab Raudsepp.

Heisi

„Kui lubame, siis see lubadus tuleb täita,” viitab ta ettevõtte edule, sest vajalikele tulemustele saavad kliendid loota ka praegusel keerulisel ajal. „Oleme ausad, lähtume olukorrast ja oleme paidlikud nii läbirääkimistel kui ka teostamisel. Meil ei ole raame ees ja alati tuleb mõelda kastist välja, et leida parimad lahendused.”

IT-firma tegevjuhi sõnul on ambitsioone piisavalt. „Kõike korraga muidugi ei saa, aga meil on olemas plaan, kuidas kasvada Eestis väga usaldusväärseks tarkvaraarenduse partneriks meie klientidele ja väga heaks tööandjaks, kes pakub häid töötingimusi ning arenguvõimalusi ja ka head seltskonda. Mõtleme ka meie töötajate perekondadele.”

Tutvu ettevõttega siin.

Eduka Eesti ettevõtte tiitel on Creditinfo tunnustus tublidele Eesti ettevõtetele, kelle majanduslik seis on Creditinfo reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ja korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui ka rahvusvahelisel turul.

Vaata lähemalt ja telli ka oma ettevõttele eksklusiivne tunnistus.