Balti e-kaubanduse foorum Tallinnas juba märtsis


Balti e-kaubanduse foorum Tallinnas juba märtsis
e-kaubanduse foorum

E-kaubandus on kiiresti arenev valdkond, mis ületab piire ning nõuab uusi investeeringuid, innovatsiooni ja pilku tulevikku. Kui oled e-kaupleja, digiturundaja või alustav, tegevust laiendav või müügikasvule orienteeritud e-valdkonna entusiast või tunned lihtsalt huvi e-kaubanduse trendide vastu, siis ületame koos piire.

E-kaubandusliit koostöös SEB ja Ekspress Meediaga korraldab juba 5. märtsil Tallinnas Baltikumi suurima e-kaubanduse foorumi Baltic E-commerce 2019, mis toimub juba 5. märtsil Kultuurikatlas. Toome kohale rahvusvaheliste tipptegijate kogemused, edulood ja soovitused Baltikumi e-äri valdkonnas tegutsejatele.

Esinejate seas on sellised nimed nagu Google ekspordi valdkonna juht Kristina Randver, Mastercardi asepresident Paul Whitmore , Angry Birdsi asepresident Mikko Setälä, 2Paynow COO ja kaasasutaja, ametlik WeChatPay ja Alipay partner Euroopas, kelleks on Nathan Fox ja Chalmersi tehnoloogiaülikooli professor ja digitaliseerimiseosakonna juht Robin Teigland.

Tule ja saa osa Baltikumi suurimast e-kaubanduse foorumist. Tutvu programmiga ja kasuta võimalust registreerida soodushinnaga SIIN!