GRAAFIK | Lühiajaline rendipakkumine kukkus sama palju kui aprillis

 (3)
GRAAFIK | Lühiajaline rendipakkumine kukkus sama palju kui aprillis
AirbnbFoto: Scanpix/ Reuters

Airbnb valmistub kauaoodatud aktsiate avalikuks pakkumiseks, mida on seni varjutanud USA valimiste ebakindlus, kirjutab Statista.

Kevadel plaanis see ükssarvik börsile minna, kuid siis segas kaarte koroonaviirus. San Francisco ükssarvik võib juba tuleval esmaspäeval esitada USA väärtpaberijärelevalvele SEC aktsiate avaliku pakkumise paberid.

Kuuldavasti plaanib lühiajalise üürimise liider Airbnb kaasata kolm miljardit dollarit, mis võib ettevõtte turuväärtuse viia 30 miljardi dollarini. CB Insightsi andmetel on ettevõtte praegu väärt 18 miljardit dollarit. Kuigi börsiplaanides on räägitud aastaid, ei saaks ajastus olla praegusest halvem. Koroonaviirus on toonud reisimises kaasa seisaku.

AirBnb ja Vrbo andmetest selgub, et septembris kukkus üüripindade pakkumine mullusega võrreldes 29 protsenti. Sama suur kadu oli viimati aprillis, selgub AirDNA andmetest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!