Bitcoin on langenud 2 nädalaga ligikaudu 2000 dollari võrra

 (61)
Lisatud graafikud
Bitcoin on langenud 2 nädalaga ligikaudu 2000 dollari võrra
Unsplash

Bitcoin ja mitmed teised populaarsemad krüptovaluutad on viimasel ajal olnud langustrendis. Suure tõenäosusega on languse põhjuseks ülemaailmselt leviv koroonaviirus. Samuti on languses ka aktsiaturg. Toome välja kuulsamate krüptorahade hinnagraafikud.

Bitcoini väärtus oli 2 nädalat tagasi (13. veebruaril) 10 425 dollarit. Täna on Bitcoini hinnaks ligikaudselt 8600 dollarit. Selle aja jooksul on hind langenud 1800 dollari võrra ehk 17,5%.

Bitcoini 2 nädala graafik:

Ethereumi väärtus oli 2 nädalat tagasi 270 dollarit ja hetkel on ühe Ethereumi väärtus 225 dollarit. Ethereum on selle ajaga langenud 45 dollarit ehk ligikaudu 16%. Allolevas Ethereumi graafikus on kollaselt välja toodud ka Bitcoini graafik. Selgelt on näha, et mõlemad krüptovaluutad on väga sarnaselt kõikunud.

Ethereumi 2 nädala graafik:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!