Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

Eesti firmad maailma ühel olulisemal kaitse-ja relvatööstuse messil Abu Dhabis

 (4)
Relvad, revolvrid, püstolid
Relvad, revolvrid, püstolidFoto: Tiit Blaat

Pühapäeval Araabia Ühendemiraatide pealinnas Abu Dhabis avataval rahvusvahelisel kaitse- ja relvatööstuse messil IDEX 2015 osaleb mitmeid Eesti ettevõtteid, kes loodavad sellel turul kanda kinnitada.

Eesti ühisstendil on oma väljapanekutega esindatud Defendec OÜ, ELI OÜ, Soleest OÜ, Terramill OÜ ja Toci OÜ, lisaks Eesti Kaitsetööstuse Liit.

22.-26. veebruarini toimuv IDEX 2015 on üks suuremaid ja tähtsamaid kaitse- ja relvatööstuse valdkonna messe maailmas. Tänavusel Abu Dhabi väljapanekul tutvustavad kaitse- ja relvatööstuse tipptehnoloogiat üle 1100 eksponendi paljudest riikidest. Mess on suunatud valitsuste, sõjavägede ja kaitsetööstuse esindajatele üle kogu maailma.

Juhtmevabasid autonoomseid piirivalveseadmeid tootva ettevõtte Defendec OÜ juht Jaanus Tamm ütles, et ettevalmistused messile minekuks käivad juba mullu sügisest. Defendec on esimesed ärisammud seal regioonis juba teinud ning soovib antud messiga veelgi rohkem kanda kinnitada.

„Taolistel messidel käimine on väga oluline. Saame ühes kohas paljude erinevate huvilistega kohtuda ning oma toodet tutvustada. Kohtumised mitmete delegatsioonidega on juba kokku lepitud,“ rääkis ta.

Seotud lood:

„Täna on Defendeci tooted esindatud 20 riigis ning meil on valmisolek oma haaret oluliselt laiendada,” lisas Tamm.

Eesti ettevõtete osalemist messil kaasrahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.