Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

Eestis loodud pokkeritarkvara võitis maineka innovatsiooni auhinna

 (7)
Unibeti tarkvara
Unibeti tarkvaraFoto: Ergo Maruste, Unibet

Euroopa suurimate kihlveokontorite hulka kuuluv Unibet pälvis mainekal Euroopa pokkeriauhindade galal aasta innovatsiooni auhinna. Tunnustuse tagas möödunud aasta veebruaris käivitatud uuenduslik pokkeritarkvara, mis loodi Eestis.

Ajendi uue tarkvaralahenduse väljatöötamiseks andis soov teistest pokkeritubadest eristuda ning tegutseda iseseisvalt. Töö teostas Eestis baseeruv Relax Gaming Ltd., millesse Unibet investeeris 1,25 miljonit eurot.

Eeskätt harrastusmängijatele suunatud Unibeti pokkeritarkvara eristus konkurentidest erinevate missioonide ja saavutuste, 3D-taustade, kaasaegse ooteruumi ning suure avataride valikuga. Esimese aasta jooksul uuendati Unibeti pokkeritarkvara koguni 13 korral ning lisati mitmeid unikaalseid mänguvõimalusi.

Unibeti pokkeriosakonna juhi Andrew Westi sõnul osutus möödunud aasta Unibeti pokkeritoale isegi loodetust edukamaks. „Me jätkame uuendusi ka alanud aastal, kuid innovatsioon on kõigest algus. Peamiseks eesmärgiks on pikaajaline kasvamine ning me teeme selle nimel tõsist tööd,“ märkis West.

Global Poker Index juhi ning auhinnagala organisaatori Alex Dreyfusi kinnitusel vääris Unibet esiletõstmist suuresti ka põhjusel, et oma pokkeritarkvara otsustati luua ajal, mil üldine turutrend soosis pigem liitumist olemasolevate võrgustikega. „See oli riskantne ettevõtmine, mis osutus edukaks,“ kiitis Dreyfus.

Sarnase tunnustuse pälvis Unibet ka üheksa kuud tagasi, mil võideti ajakirja eGaming Review poolt väljaantav iga-aastane pokkeriinnovatsiooni auhind.

Unibeti tarkvara ühildub nii PC kui Mac-iga ning mängida saab kas läbi veebibrauseri või tarkvara alla laadides. Samuti töötab tarkvara iOS ning Android operatsioonisüsteemi kasutavatel tahvelarvutitel.