Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

FOTOD | Maailma suurim kunsti- ja disainimuuseum Londonis näitab e-residentsuse kaarti

 (1)
e-residentsuse kaart kunsti- ja disainimuuseumi Viktoria & Albert tulevikunäitusel.
e-residentsuse kaart kunsti- ja disainimuuseumi Viktoria & Albert tulevikunäitusel.Foto: Erakogu, EAS

Maailma suurim kunsti- ja disainimuuseum Viktoria & Albert Londonis on valinud e-residentsuse kaardi hiljuti avatud tulevikunäituse eksponaadiks.

Näitus nimega „The Future Starts Here“ („Tulevik algab siin“) kutsub kaasa mõtlema selle üle, kuidas muudab tipptasemel tehnoloogia tulevikus meie igapäevast elu, teata EAS. Näitus on avatud 4. novembrini 2018.

Näitusel on eksponeeritud enam kui 100 objekti, mis muudavad näituse koostajate hinnangul tulevikku – alates nutiseadetest kuni satelliitide jadroonideni, samuti on näitusel esindatud mitmed Facebooki, Apple’i ja Google’i projektid.

E-residentsuse kaardi annetas näitusele briti kunstnik Martin John Callanan, kelle tööd käsitlevad üksikisiku ja suurte süsteemide suhteid.

E-residentsuse kaarti esitletakse näituse osas, mis kutsub üles mõtlema kas demokraatia töötab endiselt.

„V&A muuseum on lühikese jalutuskäigu kaugusel Eesti saatkonnast Londonis, seega saavad e-residendid näitust külastada kasvõi kohe pärast enda isikliku kaardi kättesaamist saatkonnast. See on suurepärane võimalus nii tehnoloogia tuleviku kui ka e-residentsuse tuleviku üle mõtisklemiseks,“ ütles e-residentsuse programmi juht Kaspar Korjus.