Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

Kaitsepolitsei hoidub venelastele suunatud valitsusevastase kampaania avalikust hindamisest

 (19)
Eesti Keemiatööstuse Liidu kampaania
Eesti Keemiatööstuse Liidu kampaaniaFoto: Heiki RebaneEesti Keemiatööstuse Liidu tellitud reklaamid sõdivad keskkonna­ministeeriumi plaani vastu tõsta järgmise kümnendi jooksul keskkonnatasusid 3–10% võrra aastas. Kaitsepolitsei esindaja Harrys Puusepp nentis, et "ei pea julgeolekuasutuse poolt vajalikuks seda reklaamikampaaniat kommenteerida".

Põlevkivi kaevandavad rahakad ettevõtted ähvardavad oma kampaanias „Kuidas on see võimalik, et põlevkivi kaevandamine Eestis lõpetatakse?!” 24 000 uue töötuga Ida-Virumaal, 250-miljonilise maksuauguga ja vihaste kaevuritega niigi tundlikus piirkonnas.

See kõik on kirja pandud dramaatilise suurte punaste ja valgete tähtedega tekstina mustal taustal, reklaambrošüüris figureerib ka väike laps. Samasugust kampaaniat tehakse ka vene keeles ja Ida-Virumaal.

Hingusele läinud Res Publica endise peasekretäri Ott Lumi suhtekorraldusbüroo Meta Advisory ja reklaamiagentuuri La Ecwador nõustatav ja tehniliselt läbiviidav kampaania kestab 31. oktoobrini nii trükimeedias, tänaval, televisioonis kui ka internetis.