Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

Suhtekorraldusfirma kohandas töörütmi palava ilmaga

 (15)
Eesti Asi - 5
Tumeda särgiga Viive Aasma, heledas Regina SoopFoto: Rene Suurkaev

Suhtekorraldusfirma Alfa-Omega Communications muutis palavusega seoses ajutiselt oma tavapärast tööaega. Nüüd algab tööpäev kontoris tund aega varem ja lõppeb kell 13.00. Täistööpäevast puudu jäävad paar tundi panustavad töötajad õhtujaheduses kodus tööd tehes.

„Viimaste nädalate püsivalt kõrged temperatuurid ei ole eestlastele harjumuspärased. Isegi meie paekivist seintega vanalinna maja hakkab üles soojenema. Ühest küljest põhjustab palavus teatud määral loidust ja teisest küljest tahaks ilusa ilmaga pärastlõunal midagi muud teha, kui kontoris istuda“, selgitab Alfa-Omega Communications-i juhataja Viive Aasma.

„Sobilikuma töörütmi leidmiseks kaalusime ka lõunamaist siesta varianti, kuid meie kollektiiv ei pidanud otstarbekaks pärast lõunast puhkust taas kontorisse kogunemist. Seega on meil nüüd klassikalise lõunauinakuga siesta eestimaine modifikatsioon,“ lisab Aasma.

Firma töötajad on ümberkorraldusega rahul.

„Eesti on eeskujulik IT riik ja vajalikule informatsioonile saab ligi igal pool ning ajal. Meie suvi on lühike ning sellest tuleb viimast võtta. Oleme kohandanud suvist töökorraldust nii, et kõik oleks kontrolli all - telefonid ja internet töötavad ju ka rannas ning koduseinte vahel, “ on agentuuri projektijuht Regina Soop uue olukorraga rahul.

Kuumade ilmade taandudes naaseb ettevõtte tavapärase töörütmi juurde.