Turundus
Turundus
Link kopeeritud!

Ühinemine loob Eesti suurima advokaadibüroo

 (3)
Advokaadibüroo Borenius ja Cobalt partnerid.
Advokaadibüroo Borenius ja Cobalt partnerid.Foto: Andres Raudjalg, COBALT

Eesti advokaadibürood Borenius ja COBALT (endine LAWIN) ühinevad, mille tulemusena sünnib juristide-advokaatide arvult Eesti juhtiva advokaadibüroo ja suurima advokaadibüroode keti Baltikumis, mis hakkab tegutsema nime all COBALT.

Uut bürood Eestis hakkavad juhtima Sten Luiga, Jaanus Mody ja Martin Simovart.

Lisaks Eesti büroodele ühinevad uue brändi alla ka Borenius ja COBALT Läti ja Leedu bürood, moodustades sellega Baltikumi suurima keti enam kui 180 advokaadiga Balti riikides ja Valgevenes.

Loodava büroo partnerite sõnul koondab uus ettevõte endas paljusid tipptegijaid, pakub noortele juristidele mitmekesisemaid arenguvõimalusi ja suurendab büroo nähtavust erinevatel turgudel.

COBALT Eesti büroos hakkab tegutsema enam kui 60 juristi-advokaati, kellest 13 on partnerid. Uue büroo teenustevalik hõlmab kõiki ettevõtlusega seotud õigusvaldkondi.

Lisaks Eestile ühinevad Borenius ja COBALT advokaadibürood ka Lätis ning Leedus, luues seeläbi enam kui 180 advokaadiga suurima advokaadibüroode keti Balti riikides ja Valgevenes.
„Bürood liites suudame tõsta efektiivsust ja pakkuda klientidele seeläbi lisaks kõrgele kvaliteedile ja kiirusele ka paindlikkust,“ lisas Boreniuse juhtivpartner Jaanus Mody.