Addinoli poole aasta müügikasv Venemaal ületas 50%


Ida-Euroopa turgudel Addinoli määrdeaineid turustava Addinol Eesti müüginumbrid on Venemaal kasvanud 35%, tööstusõlide valdkonnas oli müügikasv rohkem kui 80%.

„Vene turul jätkub meil tööd kogu eluks,“ teatas Addinol Eesti ärijuht Tiina Suija.

„Arenguvõimalused on tohutud nii tööstuse kui sõidukiõlide osas. Juba nüüd võib eeldada ligi 30% kasvu aasta lõpuks eelmise aastaga võrreldes. Üldine tootmine, autotööstus, maavarade kaevandamine, teedeehitus ja ehitustööstus arenevad ja uuenevad Venemaal veel aastakümneid.

Selleks vajatakse väga palju masinaid ja moodsat tehnikat, mis omakorda sõltuvad kaasaegsetest määrdeainetest. Suurte autotootjate nagu Toyota, VW, Renault, Ford jt uued tehased Venemaal töötavad juba kolmes vahetuses. Nõudlus sõidukite järele on aga ikka veel suur, mis tähendab kasvavat autoõlide tarbimist ka edaspidi.“

„Oleme diilerite kaudu esindatud kõigis suuremates Vene tööstuslinnades nagu Moskva, Jekaterinburg, Kaasan, Novosibirsk, Tšeljabinsk, Nizni-Novgorod ja teised, ise tegutseme Peterburis,“ rääkis Addinol Eesti Vene turu müügijuht Vladimir Gutkevitch.

„Kaetud on praktiliselt kõik peamised tööstuspiirkonnad. Eelkõige oleme aktiivsed ehitustööstuses, plastiku- ja pakenditööstuses, toiduainetööstuses, ehitusmasinate ja tõstukitehnika suurtes teenindustes, spetsiaalsete määrdeainete müümisel mäetööstusele ning erinevate mootoriõlide müümisel nii väike- kui suurpakendites.“