Ajujahi finalist pakub kõigile oma kodus lisateenimise võimalust

 (43)
Sten Kreisberg
Sten KreisbergFoto: Ajujaht

Iga uue toote või teenuse arendamine tekitab arendajatele palju küsimusi ja Ajujahi 2019/2020. hooaja kümne parema ettevõtte hulka jõudnud Sharewell annab neile küsimustele vastuseid läbi kasutajakogemuse testide. Testijaks saab registreerida ja raha teenida igaüks olenemata vanusest, soost, sissetulekust või muudest näitajatest.

Ettevõte koostab testi, mis tuleb vastajal ära teha. Seejärel saab valida platvormil oma sihtrühma ning määrata tasu. Süsteem edastab testi valitud sihtgrupile, kes selle sooritab ning kuu lõpus laekub testi sooritanud isiku kontole summa, mis ta on selle kuu jooksul teeninud.

See on hea võimalus neile, kes soovivad teenida lisaraha. “Kriisiolukorras on lisaraha teenimise võimalused eriti olulised, kuna tänases olukorras võib veel palju muutuda,” rääkis Sharewelli tegevjuht Sten Kreisberg. Testid on tavaliselt 5–20 minutit pikad, kuid võib juhtuda, et testija satub valimisse, kus tuleb sooritada ka tunnipikkust testi.

Lühikese testi täitmise eest on võimalik teenida 1–5 eurot, pikemate uuringutega võib teenida kuni 50 eurot. Iga test on ainulaadne ja osalejatele saadetakse täpne info osalemise ja tasu saamise kohta. Kõik soovijad saavad end testijaks registreerida Sharewelli kodulehel.

Sharewell jõudis Ajujahi 2019/2020. võistluse kümne parima ettevõtte hulka. Ettevõtte meeskond koosneb Igor Murujevist, kes vastutab lahenduse tehnilise poole eest ning Sten Kreisbergist, kes vastutab müügi ja turunduse eest.

Seotud lood:

Sharewell on platvorm, mis aitab kiiremini ja kergemini leida oma uuele arendusele sobivad testkasutajaid, kes oleksid võõrad, kuid samas sihtgruppi sobivad. Sharewell platformis saab koostada vajalikud küsimustiku, lisada pilte või teste, millele testkasutajad vastavad.

Küsimustik edastatakse valitule sihtgrupile, mis on eelnevalt kasutaja poolt koostatud. Vastamiseks saab panna limiteeritud aja, mis annab võimaluse koostajal saada soovitud ajaks vastused. testijal on vaja, et vastused oleksid adekvaatsed, ning seetõttu platform selekteerib välja automaatselt ebakorrektsed vastused, mis ei vasta etteantud parameetritele.

Hetkel valitseb olukord, kus saadetakse küsimustik oma tuttavatele sotsiaalmeedia vahendusel ning vastuste saamine võtab nädalaid. Sharewellis saab teha küsimustiku paari minutiga ja paari päeva pärast on vastused olemas.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!