Amserv Grupi eelmise aasta käive lähenes 2 miljardile


Amserv Grupi eelmise aasta käive lähenes 2 miljardile
Lexus

Amserv Grupi AS 2006. aasta konsolideeritud müügitulu jõudis 1,88 miljardi kroonini, müügitulu kasv võrreldes 2005. aastaga oli 618 miljonit krooni ehk 49 protsenti.

Kontserni maksudeeelne kasum moodustas 77,4 miljonit krooni, kasvades võrreldes 2005. aastaga 74 protsenti.

Amserv Grupi ettevõtted Eestis ja Lätis müüsid 2006. aasta jooksul 6719 sõidukit, seejuures uusi sõidukeid 5397.

Uutest sõidukitest müüdi 3203 Toyotat, 1357 Opelit, 443 Lexust ja 394 Chevrolet.

Toyota oli kindel turuliider nii Eestis kui ka Lätis. Väga edukaks osutus mõõdunud aasta ka Lexusele, võrreldes 2005 aastaga oli müügikasv tervikuna Eestis 228 protsenti ja Lätis 224 protsenti.

Arvestades autoturu suurt kasvu ja vajadust hästi teenindada olemasolevaid ja uusi kliente, on käesolev ja ka järgmine aasta Amserv Grupile suurte investeeringute tegemise aeg.

Riias ehitatakse uus kaasaegne Amserv Motorsi Lexuse müügi ja hoolduskeskus, Daugavpilsi rajatakse autokeskus, mis hakkab müüma ja hooldama Toyotasid, Opeleid ja Chevrolet.

Eestis avatakse Amserv Auto uus hoolduse laiendus, laiendatakse Amserv Pärnu müügisaali ja hooldust, Pärnus rajatakse uus hoolduskeskus Opelile ja Chevroletile.

Koostöös oma strateegilise partneriga rajatakse Tallinnasse uus Toyota autokeskus - Mustakivi Auto AS ja uus Lexuse autokeksus - Unelmauto AS.

Seotud lood:

Tartus asuv AS Valoor alustab uue Toyota autokeskuse ehitust Tartus ja renoveerib omandatud autokeskuse Viljandis.

Opeli ja Chevrolet esindaja Ascar Tallinn AS kolib k.a. juulis uude autokeskusesse Mustakivis, Lasnamäel.