Apollo Group sulgeb ajutiselt kõik oma ärid- ka raamatupoed, KFC ja Vapiano

 (70)
Kristiine keskuse KFC.
Kristiine keskuse KFC.Foto: Jaanus Lensment

Apollo Group OÜ sulgeb koroonaviiruse leviku tõkestamiseks alates tänasest ajutiselt kõik oma ärid.

Apollo Groupi juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul sulges Apollo oma kinod ja O´Learyse meelelahutuskeskused juba reedel. "Alates pühapäevast sulgeme ajutiselt ka ülejäänud Apollo jaeärid. Otsus puudutab nii KFC restorane, Apollo kaupluseid, Blenderi mahlabaare kui ka Vapiano restorane ja IceCafe jäätisekohvikuid," ütles Vihand, lisades, et pandeemia taandudes avavad Apollo üksused koheselt taas uksed.

Vihandi sõnu on koroonaviiruse leviku tõkestamine esmatähtis ning nõuab riigi ja erasektori tihedat koostööd. Ühtlasi loodab Apollo oma klientide mõistvale suhtumisele.

Apollo Group on holding ettevôte, mis omab KFC restorane, Apollo kauplusi, Apollo kinosid, O´Learyse meelelahutuskeskusi, Vapiano restorane, Blenderi mahlabaare ja IceCafe jäätisekohvikuid, samuti filmidistributsiooni ettevôtet Baltic Film Distribution.

Apollo Groupi suuromanikud on Margus Linnamäe ja Ivar Vendelin.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!