Äripäev: Valdo Kalm lahkub Elionist

 (9)
Äripäev: Valdo Kalm lahkub Elionist
----

TALLINN, 19. november (EPLO) - Kinnitamata andmetel lahkub Valdo Kalm Elioni juhi kohalt ja telefoniettevõtte uueks juhiks saab senine finantsjuht Valdur Laid, väidab Äripäev.

“On võimalik, et Kalm liigub Elionist EMTsse,” ütles teisipäeval Elioni ja EMTi nõukogu esimees Jaan Männik. Tema sõnul selgub kahe-kolme nädala jooksul, kellest saab Elioni uus juht.

Teadaolevalt on uus Elioni juht ettevõtte juhatuse liige ja finantsdirektor Valdur Laid, kes on varem töötanud Eesti Panga direktorina. Männik ütles, et Laidi nimi on tal ajus ringi käinud. Ta lisas, et otsust novembrikuu jooksul ei tule. “On mitu kaarti, mis peavad korraga paika langema,” jäi Männik napisõnaliseks. “Ambitsioon on enne jõule proovida avalikustada, mis lahendus on.”

Kalm ja Laid ei soovinud eile kaadrimuudatuste osas kommentaare anda. Praegu juhib Valdo Kalm korraga kahte ettevõtet, nii Elioni kui EMTd. Ta sai kahe ettevõtte juhiks nädal tagasi, kui EMT juhi kohalt lahkus Peep Aaviksoo. Siis ütles Männik, et Kalm ei jää kahte ettevõtet juhtima ja ühele neist ettevõtetest leitakse uue juht.