E-poed ägavad tellimuste laviini all: toidu ja teiste esmatarbekaupade mahud on kordades kasvanud

 (54)
Coop Eesti paneb inimestele südamele, et nad läheks õigel ajal kappidesse tellitud toidule järgi, sest siis saavad nad uute tellimustega neid täita.
Coop Eesti paneb inimestele südamele, et nad läheks õigel ajal kappidesse tellitud toidule järgi, sest siis saavad nad uute tellimustega neid täita.Foto: Karin Kaljuläte

Kui Maksekeskuse andmetel on jooksev e-tehingute maht kuu aja tagusega võrreldes juba kasvanud umbes 35%, siis e-kaubanduse liidu juhi Tõnu Väädi sõnul on esmatarbekaupade – toidu, hügieenivahendite ja ravimite osas – viimasel nädalal toimunud lausa 2-3-kordne kasv. Järsku hüpet kinnitavad ka siinsed suuremad e-poed.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!