3D Technologies R&D müügijuht Kermo Mägi sõnul on siseruumide interaktiivne kaardilahendus sageli vältimatu abivahend paljudes eri tüüpi hoonetes, nagu näiteks ostukeskustes, suurtes bussi-, rongi- ja metroojaamades, spordirajatistes, haiglates, muuseumides või ülikoolilinnakutes. "3D Wayfinder aitab arendajatel keeruka interaktiivse majaplaani valmis saada kasvõi tosina päevaga, samas kui kogu arendust nullist tehes võib see aega võtta vähemalt pool aastat," märkis Mägi.

Kui seni on iga arendaja pidanud ise praktiliselt nullist välja töötama kogu majaplaani platvormi, siis 3D Wayfinderi laiem eesmärk ongi luua standardid uudsetele digital signage ja wayfinding lahendustele üle maailma. "Mida vähem kulub arendajal aega, seda odavam on lahendus ka tellija jaoks," lisas Mägi.

Eestlaste veebipõhine platvorm on hetkel beetaversioonis ja tänu sellele tarkvaraarendajatele kasutamiseks tasuta. See aitab arendajatel hoida kokku aega 3D-kaardirakenduste loomisel, kusjuures neil ei pea endil rakenduste loomisega alustamiseks olema spetsiilisi 3D-valdkonna teadmisi. Lõpplahendus on täielikult skaleeritav, toimides samahästi interaktiivsetes puutetundlikes infokioskites, nutitelefonides ja tahvelarvutites kui veebis.

Lahenduse välja töötanud 3D Technologies R&D pakub ka ise interaktiivsete 3D majaplaanide arendamise täisteenust. Juba täna on ettevõtte rakendused kasutusel kaubanduskeskustes, raudteejaamades, ülikoolides ja teaduskeskustes nii Eestis, Norras, Rootsis, Soomes, Venemaal kui isegi Keenias.