Eesti idufirma märgiti ära UK edukate ettevõtete tabelis

 (4)
Monese juhatuse esimes Norris Koppel.
Monese juhatuse esimes Norris Koppel.Foto: Ben Gold, Monese

Igal aastal koostatakse Suurbritannias „Fast Track 100" tabel, kuhu valitakse sada viimase kolme aasta suurima müügikasvuga Briti eraettevõtet. Eesti idufirma Monese märgiti ära „Fast Track" eritabelis "Raputajad" (Disruptors), kuhu valitakse ettevõtted, millel on suur potentsiaal oma sektorit muuta ning kiiresti kasvada.

Fast Track 100 koos lisatabelitega avaldatakse igal aastal detsembris Briti üleriigilises nädalavahetuse lehes Sunday Times ning autasustamine toimub mais.

„Tarbijale on praegune pangandusrevolutsioon hea uudis, teenused muutuvad kiiremaks ja soodsamaks. Äppide abil saab pakkuda kitsaskohtadele kiiresti lahendusi. Suurtes pankades võtavad muutused kaua aega, samas meie teenindame ära inimesed, keda pangad ei suuda efektiivselt teenindada. Inimesed vajavad ligipääsu oma finantsidele, kus iganes nad ei viibiks ja selleks peab neil olema võimalus maksekonto loomiseks," sõnas Monese asutaja ja juht Norris Koppel.

Eesti idufirma Monese pakub mobiilipõhist pangandusteenust. Globaalne mitmekeelne mobiilipõhine pangandus-äpp võimaldab avada maksekonto mõne minutiga ja selleks ei pea klient elama samas riigis. Üle 700 000 kasutajaga Monese tegutseb kahekümnes riigis.