Eesti puitmajatootjad hoiavad hinge kinni: paljude saatus selgub sügisel

 (77)
Põlvamaal tegutsev Peetri Puit on üks vähestest puitmajatootajatest, kes vaatab viimase aja kriisile vaatamata lootusrikkalt tulevikku.
Põlvamaal tegutsev Peetri Puit on üks vähestest puitmajatootajatest, kes vaatab viimase aja kriisile vaatamata lootusrikkalt tulevikku.Foto: Karin Kaljuläte

Maapiirkondades otseselt üle 3000 inimesele ja kaudselt kümnetele tuhandetele tööd andvast Eesti puitmajasektorist võib kõige mustema stsenaariumi järgi sügiseks kaduda iga kolmas tööandja. Kõik sõltub sellest, kas koroonakriisi ajal ootele pandud või üles öeldud suured tellimused tulevad tagasi või mitte.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!