Eestlastelt naha üle kõrvade tõmmanud Kairos tuleb tagasi uue skeemiga

 (7)
Eestlastelt naha üle kõrvade tõmmanud Kairos tuleb tagasi uue skeemiga
rahaFoto: Scanpix/ Reuters

Poolteist aastat tagasi kirjutas Geenius kiiret teenimisvõimalust pakkuvast püramiidskeemist Kairos Technologies. Kui toona levis mitmeid märke püramiidi kokkukukkumisest, siis nüüdseks on see ka realiseerunud. Sellest hoolimata on Kairos juba järgmisel kuul uue skeemiga turule naasmas, kirjutab Geenius.

Kairose uus lähenemine põhineb ICO-l (initial coin offering – krüptorahal põhinevate osakute pakkumine – toim), millega soovitakse kaasata investorite raha, mida saaks kasutada Kairose projekti moderniseerimiseks. Mida täpsemalt projekti moderniseerimine endast kujutab, seda ei ole Kairos täpsustanud. Huvilistele edastanud sõnumis tuuakse välja, et sellega tuuakse maailmaturule täiesti uudne toode.

Kui üldiselt on Kairos uue skeemi üle väga napisõnaline, siis informatsioon selle kohta, et vana ja uue skeemiga on seotud samad inimesed ei pea ettevõte saladuseks. Et varasemalt petta saanud inimesi kaasata ka uudse süsteemi on ettevõte lubanud, et kõik varasemalt Kairosesse investeerinud saavad endale sama summa väärtuses ICO osakuid.

Loe pikemalt geenius.ee'st.