Elisa ärikasum kasvas esimeses kvartalis kolmandiku võrra


Elisa ärikasum kasvas esimeses kvartalis kolmandiku võrra
Sami Seppänen----

Elisa mobiilside käive kasvas selle aasta esimeses kvartalis mullu sama ajaga võrreldes 17% ehk 407,5 miljoni kroonini ning ärikasum 30% ehk 89,4 miljoni kroonini.

Elisa klientide arv ulatus märtsi lõpuks 299 500 kliendini, teatas ettevõte.

„Elisa on kasvanud Eesti mobiilsideturul kõige stabiilsemalt, millest annab tunnistust käibekasvu näitaja, püsides samal tasemel ehk 17-18% juures viimased kaks aastat. Teistest kiirem kasv on võimaldanud parandada ka kasumlikkust,” ütles Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen.

„Tänavune aasta on alanud samas tempos kui mullune, mil investeerisime uutesse tugijaamadesse kokku 200 miljonit krooni. Oleme tänavu esimeses kvartalis rohkem keskendunud Lõuna-Eestile,” lisas Seppänen.

„Kuna Elisa paigaldatud tugijaamad on kõik mobiilset Internetti võimaldava EDGE-toega, siis saame rääkida läbimurdest andmesideteenuste vallas – olgu siis tegemist kvaliteetse internetiühenduse jõudmisega kuhugi väikevalla üksikusse talukodusse või pakutava teenusepaketi endaga,” tõdes Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. Ta lisas, et Koduinterneti osas on klientidele tingimused muutumas järjest soodsamaks ning uudiseid selles vallas on oodata lähiajal. 

 

Ekspressi konverents 2020