E.L.L. Kinnisvaral valmis Põhja-Leedu suurim moe- ja meelelahutuskeskus


Täna avab uksed Põhja-Leedu suurim moe- ja meelelahutuskeskus Saules Miestas, mis paikneb Šiauliais, võtab enda alla 25 000 ruutmeetrit ning läks E.L.L. Kinnisvara Leedu tütarfirmale maksma ligi 365 miljonit krooni.

Keskuses paikneb ka uus Šiauliai bussijaam ning rohkem kui 90 teenusepakkujat, kauplust, söögikohta ja restorani, teatas ettevõte.

E.L.L. Kinnisvara juhatuse esimees Aldo Dapon ütles, et ettevõte näeb antud regioonis suurt potentsiaali, mida valdavalt Balti riikide pealinnadele keskendunud kinnisvarafirmad ei ole ehk seni tähele pannud. “Kindlasti saab see olema keskus, mis oma logistiliselt hea asukoha ning kaasaegse ja kvaliteetse sisu tõttu ei jää ka eesti ja läti klientidel külastamata,” lisas Dapon.

Saulės Miestas tõi Šiauliaisse mitmed rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu NewYorker, The Body Shop, Reserved, Salamander, Tally Weijl, House ja Monton. Alates möödunud aasta novembrist tegutseb keskuses ka Šiauliai ainuke RIMI Hüpermarket. Keskusel on parklad maa all, teisel korrusel ja keskuse katusel, mis mahutavad kokku 800 autot.

Saules Miestas projekti arendab E.L.L. Kinnisvara gruppi kuuluv E.L.L. Nekilnojamas turtas, mis on üks Leedu juhtivaid kinnisvaraarendusettevõtteid.