Endine majandusminister Urve Palo leiab, et tekkinud olukorras parvlaevadega on süüdi eelkõige Reformierakond

 (94)
Urve Palo
Urve PaloFoto: Tiit Blaat

Endine majandusminister, praegune riigikogu liige Urve Palo (SDE) loetles üles asjaolud, miks peab mandri ja saartevahelise parvlaevaliikluse tänastes hädades peasüüdlaseks Reformierakonda, vahendab ERR.

TV3 saates "Kolmeraudne" küsiti Palo käest, kas tõesti on ka selles, et praamiliiklus ei toimi, süüdi peaministripartei, mille peale vastas Palo, et antud juhul võib nii öelda küll.

"Kui kerime aega kaks aastat tagasi, siis hankele oli täiesti aus konkurents. Kui ei oleks olnud korruptsiooni Tallinna Sadama juhtkonnas, mida kaitses Tallinna Sadama nõukogu, mida on pikalt juhtinud Reformierakond, siis ei oleks meil täna seda olukorda, et parvlaevad hilinevad. Korruptsiooni tõttu tehti uued lepingud puudulikud," osutas endine majandusminister.

Seotud lood:

Palo lisas, et tema lahkus koalitsioonist ministrina aasta tagasi ja põhjuseks oli see, et on inimesi ministrite hulgas, keda ta ei usalda.

" Kristen Michalit ma ei usalda, mul oli füüsiliselt raske olla temaga ühes majas. Sellepärast, et ma ei usalda seda, mida ta teises kabinetis teeb, eriti Väinamere Liinidega seoses," lausus Palo.