ERGO sulgeb esindused märtsi lõpuni


Ergo
ErgoFoto: Siim Lõvi

Seoses koroonaviiruse tõttu välja kuulutatud eriolukorraga sulgeb ERGO kindlustus alates esmaspäevast, 16. märtsist kõik oma üle Eesti paiknevad müügiesindused, mis jäävad esialgu kinni kuni märtsikuu lõpuni.

ERGO Eesti tegevjuht Marek Ratnik selgitas, et tegu on ennetava meetmega, kuna just müügikontorites toimub kõige rohkem potentsiaalseid kontakte viiruse edasi kandumiseks. Ükski ERGO Eesti töötaja hetkel teadaolevalt koroonaviirusesse nakatunud ei ole.

„Meie töötajate ja klientide tervis ning turvatunne on äärmiselt oluline. Otsustasime viiruse võimaliku leviku tõkestamiseks oma müügikontorid kuni olukorra selginemiseni sulgeda ning panustada klientide teenindamisele e-kanalites ja telefoni teel,“ selgitas Ratnik. ERGO võimaldab alates esmaspäevast teha kaugtööd ka kõigil oma töötajatel, kellel on kodukontori võimalus.

ERGO kutsub üles kõiki oma kliente kasutama sel ajal elektroonilisi kanaleid. Kõik vajalikud kindlustustoimingud saab teha mugavalt ERGO kodulehel ja iseteeninduses. Lepingute kohta tekkivate küsimuste puhul tasub ühendust võtta oma halduriga. Samuti saab helistada kliendiinfosse tel (+372) 610 6500 või võtta a ühendust e-kirja teel info@ergo.ee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!