ETK uus juht: mind hoiatati kolhoosi astumise eest

 (17)
ETK uus juht: mind hoiatati kolhoosi astumise eest
Foto: Siim Lõvi

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu ehk ETK juht Jaanus Vihand, keda tuttavad „kolhoosi“ astumise eest hoiatasid, peab uut töökohta perspektiivikaks ja pikalevenivaid tööpäevi normaalseks.

"Praegu töötan 12-13 tundi, see on alustades täitsa normaalne. Tuttavad tõesti hoiatasid mind kolhoosi ja stagneerunud organisatsiooni eest, aga tegelik elu on kinnitanud hoopis muud. Reaalsus on see, et olen meeldivalt üllatunud. ETK üheksa kuu netokäibeks kujunes 290 miljonit eurot, kasvades aastatagusega võrreldes 8%," ütles ETK juht Jaanus Vihand intervjuus kaubandus.ee-le

Küsimusele, kas Eesti kapitalil põhineval jaeketil on suurte välismaiste ettevõtete kõrval võimalik läbi lüüa, vastas Vihand: "Ära me ennast kindlasti ei plaani müüa, oleme turuliidrid ja kavatseme selleks ka jääda. Ja ETK pole välismaa ketipoodidele mingi kerge saakloom. Eesti kapital on jaeturul väga tugev, samuti Eesti jaeketid: A-Selver, Comarket ja Grossi poed."

Kati Kusmin lahkus Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) juhatuse esimehe ametikohalt juuli keskpaigas, et asuda juhtima rõivatootja Baltika müüki ja turundust.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.